Audio Note AN-E SPe-HE suured riiulikõlarid

9,000.00

Audio Note AN-E SPe-HE suuremõõduliste riiulikõlarite märksõnadeks on sidusus, õnnestunud mikro- ja makrodünaamika ning detailsus. Selle kõlaripaari poolt taasesitatav heli on emotsionaalne ja elus.

Audio Note paneb peale kõlarielementide olulist rõhku ka kõlarikastidele. Selle asemel, et resonantse ära hoida on Audio Note paigutanud oma sobivad kõlarielemendid neile sobivatesse kastidesse, mis seejärel üksteise tööd toetavad, mitte ei võitle üksteise vastu. Aastate jooksul on tehtud palju katseid ja teste, mille tulemusel on jäänud sõelale praegune disain, mis kasutab kogu kõlarikasti ulatuses kõrgeima kvaliteediga kasepuitu.

Lisaks võib Audio Note uhkeldada ka sellega, et nad kontrollivad kogu oma toodangu 100% üle ja välistavad igasuguse esitust puudutava praagi.

Rõhku pannakse ka sisemiste koostekomponentide materjalidele. Tänapäeval katsetatakse kõlarites väga erinevaid materjale ja elemente, kuid seda “õiget” heli ei suuda saavutada keegi, sest absoluutselt iga materjal jätab lõpptulemusele oma helilise jälje või värvingu. Audio Note läheneb asjale aga teisest küljest ja peab oluliseks seda, kuidas eri komponendid ja nende jõudlus tervikuna toimivad. Seda tervikut pole aga võimalik aparaatidega objektiivselt mõõta, seda saab hinnata vaid kuulates. AudioNote spetsialistid toetuvadki oma kuulmismeelele, mille tulemuseks on fantastilise kõla ja naturaalse väljanägemisega kõlarid

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

NB! Tegemist on demopaariga, mis on väga heas korras. Iga kõlaripaari välimus on unikaalne ja kordumatu – tule veendu ise!

1 laos