Audio Note CD 2.1 X/II tippklassi CD-mängija

4,800.00

Inglise tootja Audio Note cd-mängija CD 2.1 X/II on loodud spetsiaalselt helilist jõudlust, mitte tehnilisi spetsifikatsioone silmas pidades ja vastab täielikult Audio Note filosoofiale.

Oluline on materjalide ja komponentide kvaliteet ning nende täielik omavaheline sobivus ning see, et taasesitus kõlaks elusalt ning emotsiooniderikkalt. Samavõrd oluline on seadme enda ehituskvaliteet ja kestvus ajas. Ka mudel CD 2.1 X/II pole selles suhtes erand .

Samal ajal kui teised Hi-Fi brändid panustavad üha kõrgema resolutsiooniga formaatidesse, on AudioNote läinud teist teed ning tegeleb sellega, kuidas CD-kvaliteediga audioformaati paremini ja muusikalisemalt taasesitada, et see ei kõlaks “digitaalselt” selle sõna külmas ning elutus mõttes. Seadmes ei toimu üle samplimist ega ka digitaalset filtreerimist.

CD 2.1 X/II hoiab Red Book CD formaati (standartne CD-formaat) endiselt au sees ja mängib CD-plaate fantastiliselt ning lummavalt. Selle mängijaga kuulad oma CD-kogu uue nurga alt, emotsioonidega.

  • modifitseeritud Philips L1210 Red Book CD mehhanism
  • võimekas Philips 1543 16-bitine DAC kiip
  • seadme analoog osas kvaliteetne 6111WA triood ja vaskfooliumist trafod
  • kvaliteetne ja kestev korpus

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

NB! Tegemist on demoeksemplariga, mis on väga heas korras – tule veendu ise!

1 laos