Audio Note Dac2.1X Signature tippklassi DAC

4,800.00

Inglise tootja Audio Note digitaal-analoogmuundur DAC2.1x Signature on loodud spetsiaalselt helilist jõudlust, mitte tehnilisi spetsifikatsioone silmas pidades ja vastab täielikult Audio Note filosoofiale.

Oluline on materjalide ja komponentide kvaliteet ning nende täielik omavaheline sobivus. Audio Note püüab seadmes vältida igasugust originaalmaterjali ja selle ajalise või sagedusliku koodi kahjustamist. Konverteerimine manipuleerimiseta! Seetõttu ei tegele Audio Note DAC2.1x Signature helimaterjali üle samplimise, ebalineaarsuse vähendamise, müra kujundamise ega ajakoodi muutmisega, vaid panustab selle võimalikult originaalilähedasse, samas elusasse ning emotsioonide rikkasse taasesitusse. Samavõrd oluline on seadme enda ehituskvaliteet ja kestvus ajas.

Audio Note Dac 2.1x Signature’s on kasutatud tippklassi analoogkomponente (AD1865) ja 18-bitist kiipi ning need on valitud paljude seast pärast hoolikaid kuulamisteste. Filterliidesega mähised/trafod on äärmiselt kõrge kvaliteediga ning valmistatud eritellimusel. DAC2.1x Signature sisaldab ka standartmudeliga võrreldes arvukalt täiustatud komponente nagu Audio Note’i enda takistid ja kondensaatorid.

Kui soovid Hi-End tasemel digitaal-analoog konverterit, mis teeb oma tööd laitmatult ning ei moonuta originaalset heliteost, siis on Audio Note DAC 2.1x Signature sinu jaoks!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

NB! Tegemist on demoeksemplariga, mis on väga heas korras – tule veendu ise!

1 laos