Audio-Technica AT-LP2022 Limited Edition plaadimängija

1,795.00

Uue väga limiteeritud koguse ja silmapaistva vinüülplaadimängija mudeliga AT-LP2022 tähistab Jaapani tootja Audio-Technica oma 60-aasta pikkust kõrgetasemeliste heliseadmete valmistamise teekonda.

AT-LP2022 manuaalne rihmveoline plaadimängija demonstreerib laitmatut analoogheli puhtust. Limiteeritud koguses toodetud kvaliteetne helinõel ja süsinikkiust helikäpp võimaldavad sellel mängijal esitada vinüülplaatidelt loetud heli tõeliselt kaasahaaravalt ning detailide rohkelt.

Stiilne AT-LP2022 on varustatud kerge AT-HS4SV helipeahoidja ja 30 mm paksuse massiivse läbipaistvast akrüülist korpusega, mis mitte ainult ei vähenda resonantsi, vaid võimaldab näha ka plaadimängija sisemuses peituvaid ning töötavaid detaile.

Mootori spetsiaalne kiiruseanduri süsteem tagab taldriku pöörlemiskiiruse 33-⅓ ja 45 p/min äärmise täpsuse. Akrüültaldrikule lisaks tagavad resonantsivaba pöörlemise stabiilsed ja reguleeritavad jalad.

Läbipaistva kestaga Shibata helinõel suudab vinüülplaadilt lugeda ka ülikõrgeid sagedusi ja võimaldab seeläbi helisüsteemil esitada erakordselt detailide rikast avarat heli. Tegemist on kergesti vahetatava elliptilise nõelaga, mis sobitub Audio-Technika klassikalise AT-VM95EBK helipeaga.

AT-LP2022 on ideaalne vinüülplaadimängija kõigile, kes armastavad hi-fi maailma ja peavad lugu heast analooghelist, vinüülplaatidest ning vinüülplaadimängijatest. Uus ja eksklusiivne disain on Audio-Technica kummardus ning tänu Sulle, kallis helientusiast, sest Sinuta ei oleks midagi!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos