Audio-Technica AT-LPW50BTRW vinüülplaadimängija

495.00

Kui otsid endale usaldusväärset ja täpset vinüülplaadimängijat, mida on hobi arenedes võimalik hõlpsasti paremaks tuunida, siis on just see mängija sinu valik!

Audio-Technica AT-LPW50BTRW manuaalse rihmveoga plaadimängija hinna-kvaliteedi suhe on suurepäraselt paigas. See vinüülplaadimängija näeb tänu vineerpuiduga (rosewood) viimistlusele hea välja ja võimaldab väga detailset ning musikaalset taasesitust.

Veelgi enam, sellel mängijal on olemas kõik omadused suurepärase anaoolgheli kogemuse saamiseks, samas on võimalik heli esitada ka läbi Bluetooth ühenduse – lihtsalt ühenda mängija välise Bluetooth vastuvõtjat sisaldava heliseadme (BT kõlar, juhtmevabad kõrvaklapid, helivõimendi vms) külge ja vinüülikrõbinate nautimine võib alata!

30 mm paksune MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat) korpus summutab efektiivselt akustilistest peegeldustest lähtuvaid madalaid sagedusi. Elektroonilise anduriga jälgitav mootor tagab aga taldriku veatu pöörlemiskiiruse 33. -1/3 ja 45 p/min.

Sirge, mati viimistlusega süsinikkiust helikäpp koos reguleeritava vastaskaaluga annab võimaluse täiuslikumaks seadistuseks. Seda täiendab lihtne, aga väga tõhus nõela ujuvuse vastane süsteem (anti-skating).

Universaalne ½”-kinnitusega AT-HS4 helipeahoidja koos AT-VM95E (kahe liikuva magnetiga) helipeaga seisavad hea selle eest, et muusika sinu plaatidelt saab maha mängitud täpselt ja detailselt.

Audio-Technica AT-VM95E helipea ühildub kõigi VM95 seeria asendusnõeltega, mis annab võimaluse sobivateks lahendusteks iga eelarve ja helisüsteemi korral.

Lisaks on AT-LPW50BTRW on varustatud sisseehitatud fono-eelvõimendi (väljalülitatav) ja vahetatava RCA väljundkaabliga, mis tähendab, et soovi korral saab plaadimängija ühendada ka välise eelvõimendi külge.

Sobib ideaalselt nõudlikumale alustavale või juba veidi kogenenumale helientusiastile, kellele on oluline võimalus vajadusel mängijat veidi oma käe järgi seadistada, juhtmevabadus Bluetooth ühenduse näol, kvaliteetne analoogheli ja taskukohasus.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel