Audio-Technica AT-LPW50PB vinüülplaadimängija

419.00

Kui otsid endale usaldusväärset ja täpset vinüülplaadimängijat, mida on hobi arenedes võimalik hõlpsasti paremaks tuunida, siis on just see mängija sinu valik!

Audio-Technica AT-LPW50PB manuaalse rihmveoga plaadimängija hinna-kvaliteedi suhe on suurepäraselt paigas. See vinüülplaadimängija näeb tänu kõrgläikelisele viimistlusele hea välja ja võimaldab väga detailset ning musikaalset taasesitust.

30 mm paksune must MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat) korpus summutab efektiivselt akustilistest peegeldustest lähtuvaid madalaid sagedusi. Elektroonilise anduriga jälgitav mootor tagab aga taldriku veatu pöörlemiskiiruse 33. -1/3 ja 45 p/min.

Sirge, mati viimistlusega süsinikkiust helikäpp koos reguleeritava vastaskaaluga annab võimaluse täiuslikumaks seadistuseks.

Universaalne ½”-kinnitusega AT-HS4 helipeakarp koos musta AT-VM95E (kahe liikuva magnetiga) helipeaga seisavad hea selle eest, et muusika sinu plaatidelt saab maha mängitud täpselt ja detailselt.

Audio-Technica  AT-VM95E helipea ühildub kõigi VM95 seeria asendusnõeltega, mis annab võimaluse sobivateks lahendusteks iga eelarve ja helisüsteemi korral.

Lisaks on AT-LPW50PB on varustatud sisseehitatud fono-eelvõimendi (väljalülitatav) ja vahetatava RCA väljundkaabliga ning soovi korral saab plaadimängija ühendada ka välise eelvõimendi külge.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)