audiolab 6000CDT CD-transport

495.00

Audiolab 6000CDT CD-transport on kompaktne ja usaldusväärne seade, mille minimalistliku disaini taga peidab ennast võimekas ning kasutajasõbralik sisu.

6000CDT CD-transport evib sama laadimismehhanismi, mida Audiolabi tippmudel 8300CD. Tegemist on äärmiselt vastupidava ja töökindla seadmega, millel on olemas ootamatute tõrgete vältimiseks digitaalne puhver ning see suudab lugeda ka juba kriimustatud või kahjustatud CD-sid, mis jäävad teiste seadmetega esitamatuteks.

Sisseehitatud digitaalne dekooder pakub võimalust valida nii digitaalse koaksiaal- kui optilise väljundi vahel. Seadme kella juhib kristallostsillaator, mis võimaldab digitaalväljundeil toimida pea olematu digitaalmoonutuse tasemega. Lisaks on CD transpordimehhanism paigaldatud elektromagneetiliselt varjestatud korpusesse. See kõik kokku annab äärmiselt täpse CD-plaatide lugemise võime ja häiretevaba signaali töötlemise.

Audiolab 6000CDT on tõeline kunstiteos ja alla 1000€ hinnaklassi CD-transportide kuningas.
Kes soovib endale tervet süsteemi, neile soovitame vaadata ülejäänud Audiolabi 6000 seeria poole, kust leiab suurepärased 6000A võimendi, 60000A Play striimiva võimendi ja 6000N Play striimeri.

Väljaanne HiFi Choice on sellele CD-transpordile andnud oma soovituse.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.