AudioQuest HD6 Pearl subwoofrikaabel

6.50

AudioQuest Pearl HD6 on 18 AWG kaabel, mis mõeldud eelkõige bassikõlari signaalkaabliks aga sobib ka kõrglahutusega video ja RF (kaabel- ja satelliittelevisiooni) rakenduste jaoks.

Tänu suurepärasele disainile ja headele materjalidele pakub see kaabel on suurt jõudlust ja võimalikult vähest moonutust. Pearlil on tahke vasksüdamik ja 100% varjestus (3 kihti). Just väga hea varjestus on oluline subwoofri signaalkaabli puhul kuna tihti jookseb see signaalkaabel paralleelselt voolukaablitega; viimastest kiiratavad 50 Hz sagedusega elektromagnetlained võivad aga kehva varjestusega kaabli korral väga kergesti helisignaali sisse “imbuda” ja seda rikkuda.
Pearli saab kasutada koos Audioquesti ITC-18 RCA, BNC ja F-tüüpi pistikutega. Antud pistikuid on võimalik paigaldada nii ise kui ka lasta see töö meil ära teha ehk tellida endale juba kaabel kasutusvalmil kujul.

Olenemata helisüsteemist – Pearl HD6 võimaldab vähendada tekkida võivaid moonutusi ja häireid ning aitab sul kvaliteetsemalt meelt lahutada!

Lisainfot vaata tootja kodulehelt