SVS SB-1000 PRO subwoofer

655.00745.00

SVSound asutati aastal 1998 rühma audio-entusiastide poolt, kellel oli kõrini subwoofri-turul valitsevast olukorrast, kus domineerisid madala jõudlusega ja ülehinnatud mudelid ja hakkasid sellele lahendust otsima. Tulemus ületas ootusi ja tänapäeval on SVS-ist saanud ülemaailmselt tuntud bränd. Nüüd, kus vahepealse aja jooksul omandatud teadmiste ja kogemuste tuginedes suudetakse lisaks subwoofritele toota ka väga kvaliteetseid kodukinokõlareid, on üks SVS-i omapära säilinud muutumatuna – see on kirg pakkuda tarbijatele parimat. Tulemuseks tohutu hulk viimaste aastate jooksul saavutatud testivõite, auhindu aasta parimale subwoofrile jne jne.

SVS SB-1000 PRO subwoofer

Hingemattev bassiesitus ja suurepärane musikaalsus kompaktsest, 13-tollisest kestast koos tipptasemel funktsioonidega, mis tõstavad antud bassikõlari oma hinnaklassi absoluutsesse tippu ja enamgi veel.

Suletud korpusega subwoofer on eriti sobilik muusika kuulamiseks kuna võimas võimendi suudab elemendi tööd täpselt ja kiirelt kontrollida ja puudub bass-reflex subwoofritele omane pordivuhin.

Häälesta ja juhi subwoofrit mugavalt üle SVS-i DSP nutitelefoni rakenduse.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

Soovid teada, kuidas SVS SB-1000 PRO kõlab või tahad näha, kui mugav on seda äpiga seadistada ja juhtida? Siis tule ja külasta meie salongi!