Auralic Vega S1 striimer / DAC

1,990.00

VEGA S1 on kõrgelt hinnatud hifi-seadmete tootja AURALiC uus tipptasemel DAC-tehnoloogiaga striimer, mille puhul pole kompromissile mindud ei riist-  ega tarkvara osas.

VEGA S1 tuumaks on AURALiC poolt patenteeritud Fusion DAC digitaal-analoog konverter, mille sees peituvat tehnoloogiat võib pidada murranguliseks (kombinatsioon Delta-Sigma DAC arhitektuuri parimatest omadustest ja hoolega valitud komponentidest).

Lisaks täiustatud DAC-tehnoloogiale omab VEGA S1 analooghelitugevuse reguleerimise ja analoog-eelvõimendi funktsioone, mis on pärinevad väga hinnatud  VEGA G2.2 mudelist. Kõik kokku tagab sulle võrratult detailse, täpse ja sujuva kuulamiskogemuse.

AURALiC on lisanud VEGA S1 mudelile veel kaks uuendusliku lähenemisega tehnoloogiat: PureDAC- režiimi ja toonirežiimi reguleerimise. PureDAC-režiim võimaldab VEGA S1-l keelata kõik voogesituse ja võrguga seotud funktsioonid, pühendades kõik ressursid digitaalse signaali töötlemise ja teisendamise ülesannetele. Selles režiimis kasutab VEGA S1 Direct Data Recording tehnoloogiat ja salvestab viimase tunni jooksul, mis tahes digitaalsest või USB-sisendist lähtuvad muusikasignaalid 512MB suurusesse Tesla G3 süsteemimällu, võimaldades kasutajatel muusikat igal ajal uuesti esitada.

Toonirežiimi reguleerimine täpsustab aga DAC-i väljundheli iseloomu, lisades muusikasignaali harmoonilisi elemente – tugineb kuulmispsühholoogiast juurdunud mudelitele. See uuenduslik funktsioon parandab ja värskendab kuulamisnaudingut ning tõstab VEGA S1 heli taas uuele tasemele.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Erinevaid testiülevaateid:

The Ear: “Vega S1 gets to the parts that other streamers fail to reach with a wide variety of musical styles”  LINK

Auralic Vega S1 tarned algavad mais 2024.

Saadaval järeltellimisel