Austrian Audio PB17 äriklassi kõrvaklapid

129.00

Professionaalne helikvaliteet on ärikeskkonnas suureks eeliseks. Austrian Audio PB17 klappidega ei jää sul veebikoosolekutel ükski äripartneri poolt antud lubadus kuulmata!

PB17  pakub sulle kristallselget ja väga hea ruumieraldusega heli, mis võimaldab fokusseerida kogu tähelepanu tööülesannetele. Sa ei pea muretsema oma töövahendi kvaliteedi või selle puudulike funktsioonide pärast – Austrian Audio PB17 ei vea sind alt ühelgi rindel.

Veelgi enam – neist klappidest saad rõõmu tunda ka väljaspool kontorit või töökeskkonda. PB17 jagab Austrian Audio hinnalisemate stuudioklappidega (Hi-X65, Hi-X55) sama tehnoloogiat, tänu millele on nende klappide kasutamine tõeline nauding ka lõõgastumisel – nii mängude mängimisel kui muusika kuulamisel.

Äärmiselt kuulajasõbralik professionaalsel tasemel disain võimaldab neid klappe kasutada pikki tunde järjest ilma, et kõrvad või pea väsiksid.

Tegemist on vastupidavaks tööriistaks mõeldud klappidega, mis toodetud südamega asja kallal olevate ja pikka kogemust omavate helitehnikaspetsialistide poolt Austrias.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)