Bang & Olufsen Beosound A9 disainkõlar

3,595.00

Bang & Olufseni Beosound A9 ikoonilise disainiga nutikõlar on jõudnud viienda generatsioonini.

Beosound A9 kõlar on sama palju nii heliline meistriteos kui ka kaunis minimalistliku joonega sisustuselement. See annab pea igale ruumile stiilsust juurde, sobides põrandale seisma või seinale rippuma.

Kõlar seisab kindlalt ehtsast tammepuidust jalgadel ja edastab sinu lemmikmuusikat läbi heli võimendavate kaante. Täppisfreesitud alumiiniumist ja kvaliteetsest polümeerist valmistatuna tagab see insenerikunstiime ruumi täitva rikkalikku heliga taasesituse.

Bang & Olufsen on läinud kõlari disainivõimalustega aga veelgi kaugemale – võid soetada endale lisaks just sinu interjööriga ideaalselt sobiva kujundusega kõlarikatte või sobivad jalad.

Beosound A9 suurepärase heli taga peidavad ennast seitse d-klassi võimendi poolt toidetavat võimekat kõlarielementi, mis jäävad kõrvu nii detailsuse, särtsakuse kui sügava bassi esitusega. Ja ei saa ütlemata jätta, et mängida suudavad need kõlari kompaktsusele vaatamata väga valjult!

Kui aga tahad veelgi paremat või ruumilisemat heli, siis moodusta koos teise A9ga stereopaar, või lisa süsteemi mõni teine Bang & Olufseni Connected kõlar, või hoopiski mõne muu tootja aktiivkõlar, mis toetab Chromecast™ or AirPlay 2 teenust.

Kontrollimine ja seadistamine käib üle B&O enda rakenduse, mis annab muuhulgas võimaluse erinevateks ekvalaiseri seadistusteks – seda nii kasutaja spetsiifilise maitse järgi manuaalselt kui ka eelseadistatud režiime kasutades. Lisaks on olemas multiruum võimalused.

Kuula ja kasuta Beosound A9 kõlarit just nii, nagu sulle kõige rohkem sobib ning meeldib!

  • ikooniline Bang & Olufseni disain
  • uued kujundusdetailid
  • kohandatav välimus
  • vapustavalt võimas ruumi täitev heli
  • aktiivne ruumikorrektsioon
  • Bang & Olufsen rakendus
  • sujuv voogedastus

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

Beosound A9 viienda ja neljanda generatsiooni mudelite peamised tehnilised erinevused

Bluetooth versioon 4 gen / 5 gen: 4.2 / 5.3

5 generatsiooni mudelile lisandunud toed ja ühendused: liinisisend üle USB-C (adapter kaasas), Bang & Olufsen raadio, stereopaari loomise võimalus, Beosonic

5 generatsiooni mudel ei toeta enam: DLNA -DMR, Beolink Multiroom, Deezer (incl. Deezer HiFi), TuneIn interneti raadio, Google Voice Assistant hääljuhtimine.