Bowers & Wilkins 606 S3 riiulikõlarid

839.00

Bowers & Wilkinsi 600-seeria on taas uuenenud – käes on kaheksanda põlvkonna aeg!

B&W 606 S3 on sellesse perekonda kuuluvast kahest riiulikõlaripaarist suuremad ja need sobivad ideaalselt keskmise suurusega ning ka veidi suurematesse (40+ m2) ruumidesse kodukino ja/või stereokõlariteks.

606 S3 on kasutatud B&W uusi Titanium Dome™ täpseid ja suurepärase selgusega kuppeltviitereid ning avarat kõlapilti pakkuvaid komposiitmaterjalist valmistatud Continuum™ koonusega FST™ kesk-/madalsageduselemente.

Suure kesk-/madalsageduselemendi, parendatud terminalide ja täiustatud disainiga 606 S3-d on kõige keerukamad ja paremini kõlavad soodsama hinnaklassi riiulikõlarid, mis B&W on eales valmistanud, mis tähendab seda, et konkurentide jaoks on latt taas kerkinud.

ValiHeli klientide seas on B&W 600-seeria riiulikõlarid olnud läbi erinevate põlvkondade väga populaarsed, võib lausa öelda – oma hinnaklassi kõige kuulatumad ja ostetumad kõlarid üldse. Pea kõikidesse oludesse sobituv klassikaline disain, sobilikud viimistlusvariandid, valgete kõlaritega kaasa tulevad helehallid (mitte mustad, nagu see enamuse konkureerivate toodetega kahjuks on) kõlarikatted, võimekus mängida muusikat ka kõvasti nii, et heli ei moonutuks – põhjuseid nende kõlarite kiitmiseks ja soovitamiseks jagub kuhjaga.

  • uus titaankupliga Titanium Dome™ kõrgsageduselement
  • suure jõudlusega komposiitmaterjalist Continuum™ koonusega FST™ kesk/madalsageduselement
  • uuenenud kõlariterminalid, mis pärinevad palju hinnalisemalt 700-seerialt
  • uuenenud mustriga kõrgsageduselemendi kaitsevõre – ka see on üle võetud 800-seeria uutelt Signature-mudelitelt
  • kristallselge ja loomutruu Bowers & Wilkinsi heli, mida lihtsalt peab kuulma
  • suurepärane jõudluse ja kompaktsuse suhe
  • kaasas hea akustilise läbivuse ja magnetilise kinnitussüsteemiga kõlarikatted
  • 3 viimistlus – klassikaline mattmust, mattvalge ja valge/heleda tamme kombinatsioon.

Hind kehtib paari kohta.

Väljaanne WhatHi*Fi? on neile kõlaritele andnud oma suurima tunnustuse viie tärni näol.

NB! Piltidel olevad (just neid kõlareid silmas pidades disainitud) FS-600 S3 kõlarijalad hinnas ei sisaldu, neid saad osta SIIT.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Soovid teada, kuidas uued B&W 606 S3 kõlarid sinu lemmiklugusid mängides kõlavad või kuipalju võrdluses vanema versiooni 606 S2-ga paremad on ? Siis tule ja külasta meie salongi!