Bowers & Wilkins 702 S3 põrandakõlarid

5,495.00

Bowers & Wilkinsi uued 700-seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja heliline äärmine võimekus. Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700-seeriasse kuuluvad erinevas suuruses muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka terviklikku kodukinosüsteemi lisades sama seeria keskkõlari ja subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane põrandakõlar 702 S3 on tõeline kunstiteos, mis toob sulle oma puhta ja selge esitusega kananaha ihule. Selle eraldi, täiesti uhiuues korpuses asetsev kõrgsageduselement on kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt selle seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesksageduselemendid mängivad aga avaralt, detailselt ja moonutusteta ka väga valju heli.

Kaasaegseid modelleerimistehnikaid kaasates on loodud varieeruva paksusega (Aerofoil Profile) bassikõlarimembraanid – suurendamaks vastupidavust seal, kus seda kõige enam vaja on. Lisaks on bassiava suunatud nüüd kõlari põhja alla, mille tulemuseks on sügav ja suure dünaamikaga bass ning suurenenud paindlikkus kõlarite võimalikke asukohtade osas.

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700-seeria kõlarid sinu jaoks!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Soovid teada, kuidas B&W 702 S3 kõlarid sinu lemmiklugusid mängides kõlavad ja kui soliidsed välja näevad? Siis tule ja külasta meie salongi!