Bowers & Wilkins 702 S3 Signature põrandakõlarid

8,500.00

Bowers & Wilkinsi uued 700 Signature S3 seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja suur heliline võimekus.

Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700 Signature S3 seeriasse kuuluvad kahes erinevas suuruses (702 ja 705) muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka terviklikku kodukinosüsteemi lisades 700-seeria keskkõlari ja subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane põrandakõlar 702 S3 Signature on tõeline kunstiteos, mis toob sulle oma puhta ja selge esitusega kananaha ihule. Selle eraldi, täiesti uhiuues korpuses asetsev kõrgsageduselement on kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt selle seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesksageduselemendid mängivad aga avaralt, detailselt ja moonutusteta ka väga valju heli.

Tavaversiooniga võrreldes on 702 S3 Signature kõlaritel täiustatud kesk- ja madalsageduselementide ajamisüsteemi, paremad kondensaatorid, parendatud kõlariterminalid ning 800-seeria jaoks väljatöötatud suurema helilise läbilaskvusega kõlarikatted.

Kaasaegseid modelleerimistehnikaid kaasates on loodud varieeruva paksusega (Aerofoil Profile) bassikõlarimembraanid – suurendamaks vastupidavust seal, kus seda kõige enam vaja on. Lisaks on bassiava suunatud nüüd kõlari põhja alla, mille tulemuseks on sügav ja suure dünaamikaga bass ning suurenenud paindlikkus kõlarite võimalikke asukohtade osas.

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700-seeria kõlarid sinu jaoks!

Hind kehtib paari kohta.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Salongis on sellest kõlaripaarist kuulamiseks väljas B&W 702 S3 tavaversioon.