Bowers & Wilkins ASW610 Subwoofer

659.00

Bowers & Wilkins ASW610 subwoofri 250mm bassielement on suure liikuvusega ja lubab seeläbi tekitada sinu koduseinu väristavaid musklilisi bassilained.

Subwoofri sisemus peidab endas audiofiilidele väärilist 200W D-klassi võimendit, mis juhib sujuvalt kõlari tööd ja ei lase tekkida olukorral, kus mõni bassisagedus võiks kuulmata jääda.

Bowers & Wilkinsi ASW610 mängib oma suuruse kohta üllatavalt tugevat heli, seda helipildi kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Kompaktsuse tõttu sobib see subwoofer hästi nii kodukino- kui ka stereosüsteemidesse.
Tegu on kinnise korpusega subwoofriga mis esitab madalaid sagedusi palju kiiremini ja täpsemalt, kui bass-reflex subwoofrid. Kinnine korpus (ja kompaktsed mõõtmed) võimaldavad antud bassikõlarit edukalt integreerida ka mööblisse.

Oluline lisa antud subwoofri juures on võimalus ühendada subwoofer lisaks tavalisele subwoofriväljundile ka kõlariterminalide külge – kasuks tuleb see näiteks paljude selliste stereovõimendite puhul, millel spetsiaalne subwoofri väljund puudub.

Väljaandelt What Hi-Fi on see subwoofer saanud ihaldatuimad viis tärni.

Täpsem info tootja kodulehel.


Soovid teada, kuidas B&W ASW610 sinu lemmiklugusid mängides kõlab? Siis tule ja külasta meie salongi demoruumi!