Cabasse Abyss striimiv võimendi

1,690.00

Prantsuse hi-fi seadmete tootja Cabasse uus ülistiilse ja maagilise välimusega striimiv võimendi Abyss viib sind otse heliookeani sügavustesse. Ühenda vaid oma lemmikkõlarid ja kuulamine võib alata!

Abyssi pardal on hulgaliselt tehnoloogilisi uuendusi, mille täpne toimimismehhanism võib sulle saladuseks jääda, kuid mille töö on kuulda ja näha juba esimesest taktist. Kasutatud tehnoloogiad pärinevad Cabasse palju hinnalisema toote Pearl Pelegrina seest ja tõstavad striimivate võimendite kvaliteedi latti taas kõrgemale.

Abyss on piisavalt võimas, et tulla toime enamuse tema külge ühendatud kõlaritega ja seda väga musikaalsel moel.

Olemas on ka kõik ühendused, mida sul vaja võib minna (HDMI, USB, optiline, analoog). Lisaks olulisemate voogedastusplatvormide tugi ja Hey Google kasutusvõimalus ning mitme ruumiliste lahenduste loomise võimekus.

Almumiiniumkorpuse, helitugevuse reguleerimisrõnga ja puutetundliku värviküllase LCD-illuminaatoriga Cabasse Asyss esindab korraga nii äärmiselt luksuslikku disaini kui väga praktilist tehnoloogiat, mida pole ainult hea vaadata, vaid ka mugav ja intuitiivne kasutada.

Kui soovid endale tõeliselt head striimivat võimendit, mis on natuke midagi enamat, siis võiks Cabasse Abyss olla just sulle!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel