Cambridge Audio CXA81 Mk II integreeritud helivõimendi

1,199.00

Cambridge Audio CXA81 Mk II põhineb varasemalt korduvalt ja korduvalt auhinnatud edukale mudelile CXA81.

CXA81 Mk II on intuitiivne, tasakaalukas ja ometi väga mitmekesiste võimalustega integreeritud võimendi. Suure jõudlusega (80 W kanali kohta) helivõimendi suudab endale allutada ka keerulisema iseloomu ja karakteriga kõlareid, mistõttu ei pea sa selle seadme võimetes kahtlema ka siis, kui su lemmik kõlaripaar on tavalisest erinevama iseloomuga. Esituses säilib alati nii sügavus, detailiderohkus kui musikaalsus.

Kuidas aga muuta paremaks helivõimendit, mida paljud peavad selle hinnaklassi “kuldstandardiks”? Ega see lihtne polnud, kuid Cambridge Audio on seda nüüd teinud ja uus CXA81 MkII on kindlasti oma eellkäiate vääriline järglane.

Peamisteks erinevusteks võrreldes eelmise mudeliga on uute ja paremate komponentide abil ümber disainitud signaaliring, uuendatud DAC-sektsioon ja seadme täiustatud häälestus. Tulemus üllatas positiivselt isegi audioinsenere.

Paranenud on detailsus, instrumentide paiknemise määramine ja üksteisest eraldamine pole kunagi varem olnud nii lihtne – ükski toon ega harmoonia ei jää enam peidetuks.

Seadme hingeks on AB klassi helivõimendi, mis ühendab endas A-klassi musikaalsuse ja B-klassi efektiivsuse. Eriti lühike signaaliring on väga tõhus ja esitatav heli ei saa seadmest mingeid lisavärvinguid juurde. Väikseimadki originaalsalvestisel peituvad emotsioonid jäävad alles, et saaksid neist vahetult osa.

Elegantse ja minimalistliku stiiliga alumiiniumist esipaneeli on lihtne kasutada ja kõik vajalikud funktsioonid on alati kiirelt rakendatavad.

Uuendatud DAC kiip ESS ES9018K2M toob digitaalse heli käitlemise uuele tasemele ja võimaldab nautida kuni 24-bit/384kHz või DSD256 formaadis helivorminguid. Rohked ühendused, kaasaarvatud kõrgetasemeline Bluetooth, muudavad selle helivõimendi suurepäraseks valikuks sinu koduse helisüsteemi tarvis ja võid kindel olla, et sa ei pea seda niipea välja vahetama – hoiad nii oma rahakotti kui ka koduplaneeti!

  • 80 w kanali kohta tähendab seda, et võid selle võimendi külge ühendada väga erinevaid kõlareid​
  • ESS ES9018K2M SABRE32 DAC toob uuel tasemel DAC-sektsiooni
  • AB-klassi helivõimendi on täiuslik tasakaal musikaalsuse ja tõhususe vahel
  • võimas toroidtrafo võimaldab kaasahaaravat ja avara helipildiga esitust ​
  • digitaalsed sisendid – ​TOSLINK, koaksiaal & USB audio sisend ​
  • balansseeritud XLR sisend parima ühenduse saamiseks ( CXN100 jaoks)  ​
  • Bluetooth aptX HD sisend ​juhtmevabaks ühenduseks, näiteks Alva TT V2​
  • Roon Tested

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel