Chord Hugo 2 auhinnatud ja võimekas DAC/kõrvaklapivõimendi

2,295.00

Chord Hugo 2 on võimas, kompaktne ja mobiilne DAC/kõrvaklapivõimendi, mis põhineb murrangulise tehnoloogiaga ning kuulajate poolt palavalt armastatud originaalil. See on mõeldud nii koduseks kui ka mobiilseks kasutamiseks ning parandab tänu patenteeritud DAC-tehnoloogiale oluliselt kõrvaklappide ja helisüsteemide helikvaliteeti.

2014. aastal tuli Chord Electronics Ltd. turule DAC/kõrvaklappide võimendiga Hugo, millest sai audiofiilsel helimaastikul märgiline, lausa revolutsiooniline toode. Digitehnoloogia edusammud, sealhulgas värskeimad FPGA-d ja WTA (Watts Transient Aligned) filtrid, on aga võimaldanud Chordil luua samast seadmest järgmise põlvkonna versiooni ehk Hugo 2, millel on uued ja paindlikud funktsioonid ning täiustunud tasemel tehniline ja heliline jõudlus.

Hugo 2 saab kasutada nii kodus kui ka mobiilselt, kas kõrvaklappidega või tavapärase helisüsteemi osana. Selle liinitaseme väljund ja täisfunktsionaalne kaugjuhtimispult lisavad paindlikkust.

Seadmel on neli digitaalsisendit (optiline, koaksiaal- ja HD-USB) ning hea ulatusega Bluetooth. Analoogväljundid sisaldavad 2x RCA-d, lisaks on olemas 3,5 mm ja 6,35 mm kõrvaklapiväljundid.

Neljafunktsiooniline filter pakub üldheli kohandamise võimalust. Vastavalt kasutaja maitsele on võimalik valida soojade ja pehmete või läbipaistva ning terava esitusega filtrite vahel. Kõrvaklappide kuulamiseks on Hugo 2-l kolm erinevat töörežiimi.

Neli sfäärilist juhtnuppu peidavad endas erinevaid nö peidetud funktsioone, mis kõik on erinevate värvide kaudu kodeeritud ja hõlpsasti äratuntavad (näiteks võimsus, sisend, filtri tüüp).

Aku kestvus on seadmel olenevalt kõrvaklappidest ja kuulamise nivoost ca 6 tundi. Aku täituvust näitab indikaatortuli.

Kui soovid kaasaskantavat ja oma hinnaklassi parimat DAC/kõrvaklapi võimendit, siis ära vaata kaugemale, Hugo 2 võib olla just sulle.

Väljaanne What Hi*Fi? on sellele tootele andnud nii oma ihaldatuimad viis tärni kui ka 2022. aasta toote auhinna: