Chord PowerHAUS P6 audiofiilne toitefilter

695.00

PowerHAUS P6 tugineb Chordi aastate jooksul kogunenud juhtmestiku projekteerimise, inseneri- ja tootmistehnikate alastele teadmistele ning on loodud elektrisüsteemidest lähtuva müra vähendamiseks, hi-fi ja kodukino ning CI-süsteemide jõudluse parandamiseks.

The PowerHAUS P6 lähtub oma tehnoloogiates Chordi tippmudelite PowerHAUS M6 ja S6-st. Selles on kasutusel vaid kõrge kvaliteediga valitud komponendid, tänu millele vastab see toitefilter ka kõige nõudlikumate helisüsteemide vajadustele.

PowerHAUS tehnoloogia hoidub tavapäraste, masstootmises olevate filtrite, lülitite ja indikaatorite kasutamisest, mis võiksid seadme tööd võimaliku tekkiva müra tõttu häirida.

Tugev konstruktsioon kaitseb sisemist vooluringi igasuguste mehhaanilise iseloomuga keskkonna mõjude eest. Sisemise vooluahela erinevat tüüpi kaablite omavahelised mõjud on viidud samuti võimaliku miinimumi. Lisaks on kasutusel müra vähendav ARAY-tehnoloogia.

Toodetud käsitööna Inglismaal. Kaasas standartne 16A IEC toitekaabel, mida saab soovi korral ka asendada veelgi parema vastu.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel