Chord Qutest auhinnatud ja võimekas DAC

1,495.00

Chord Qutest on “puhas” DAC-seade, mis tähendab, et see ei sisalda kõrvaklappide võimendust ega laetavaid akusid ja on loodud spetsiaalselt sinu koduse helisüsteemi helikvaliteedi parandamiseks. Tegemist Chordi kõige soodsama, kuid palju auhindu saanud eraldiseisva DAC-iga.

Qutest põhineb auhinnatud ja patenteeritud FPGA-tehnoloogial, mis on välja töötatud oma klassi juhtiva Hugo 2 DAC/kõrvaklappide võimendi jaoks, andes sellele oma klassi tippude hulka kuuluvad tehnilised ja helilised omadused. Et seadet oleks lihtne kasutada igasuguste helisüsteemide juures, on see varustatud erinevate analoog ja digitaal ühendustega, näiteks galvaaniliselt isoleeritud USB-B, optiline ja koaksiaalsisend. Integreeritud võimendite, eelvõimendite ja kõrvaklapivõimenditega ühendamiseks on seadmel ka RCA analoogväljundid. Lisaks on olemas kõrge eraldusvõime ja topeltandmestikuga digitaalsisendid tulevaste Chord Electronicsi toodetega ühendamiseks.

Chord Qutesti korpus on massiivne ja valmistatud täppistöötlusel lennukiklassi alumiiniumsulamist. Qutest PCB paikneb korpuse madalas õõnsuses, mis pakub suuremat kaitset ja täiendavat isolatsiooni väliskeskkonna ning sealt lähtuva vibratsiooni eest.

Qutest pakub Hugo 2 mudeli tarvis patenteeritud sfäärikujulisi juhtnuppe, mille abil on võimalik kontrollida nii kiirvalikuid kui peidetud funktsioone.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Väljaanne What Hi*Fi? on sellele tootele andnud nii oma ihaldatuimad viis tärni kui ka 2022. aasta toote auhinna:

Soovid teada, kuidas Chord Qutest sinu lemmiklugusid mängides kõlab?
Siis tule ja külasta meie salongi (või tule ja võta see DAC endale nädalavahetuseks koju testida)!

 

Kui antud toode on meie laost otsa saanud, siis on selle tarneaeg reeglina lühike – 2-3 tööpäeva.

 

Saadaval järeltellimisel