Denon Ceol RCD-N12 DAB striimiv muusikakeskus

619.00

Väike aga tõeliselt võimalusterohke striimiv muusikakeskus Denon RCD-N12 DAB (komplektis koos tootjapoolsete kõlaritega nimega CEOL-N12 DAB) võtab vähe ruumi ja täidab kõik sinu soovid. Ühenda vaid oma lemmikkõlarid ja asu kuulama!

Võrreldes varasemate versioonidega RCD-N11 / Ceol N11 ja RCD-N10 / Ceol N10 on uuel mudelil nüüd olemas teleriga parimat ühenduvust pakkuv HDMI-sisend, mis tähendab, et saad teleka heli kontrollida mugavalt ja praktiliselt läbi ühe kaugjuhtimispuldi. Kõikide vinüülikuulajate rõõmuks on ka lisandunud MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale mõeldud fonosisend, analoog Pre-Out liiniväljund (näiteks aktiivkõlarite või stuudiomonitoridega ühendamiseks), kahesuunaline Bluetooth ja Roon Ready.

Erinev on ka see, et kui varem oli sellest muusikakeskusest olemas nii DAB-iga kui DAB-ita versioon, siis nüüd on DAB-tuuneriga juba keskuse standardvarustuses arvestatud ehk kõik hea on koondatud ühte mudelisse. Kuna hetkel on Eestis DAB+ levis juba üle 10 raadiojaama, siis on selline otsus ainult teretulnud.

Kindlasti rõõmustab tõsiseid Hi-Fi entusiaste ka tõsiasi, et varasematel Ceol keskustel kasutusel olnud vedrudega kõlariühendused on nüüd asendatud asjalike kõlariterminalidega, mis võimaldavad keerata puhastatud kaabliotsa tugevalt keskuse külge kinni või veel parem – lasevad nüüd kasutada ka korralikke, banaanidega varustatud kõlarikaableid.

Lisaks on kasulikke ja häid uuendusi läbi teinud ka Heos striimingplatvorm, mis on aja jooksul teinud läbi suure arengu ning kuulub hetkel kindlasti parimate sekka. Lisaks oluliselt meeldivamale väljanägemisele ja parendatud kasutusmugavuse pakub uuem HEOS näiteks nüüd ka võimalust lisada internetiraadiojaamade loetellu jaamu ise.
Neile, kes ei armasta kõiki asju läbi nutiseadmete ajada, on korpuse pealmisel küljel lisaks peamistele juhtfunktsioonide nuppude ka 3 eelprogrammeeritavat nuppu, mille alla on HEOS äpis võimalik salvestada oma lemmikjaamu või muusikaloendeid.

 • Denonile iseloomulik kvaliteetne ja meelt lahutav saund
 • kompaktne ja interjööridesse hästi sobituv elegantne disain
 • võimekas CD-mängija esitab erinevaid formaate
 • voogedastus läbi HEOS platvormi
 • internetiraadiote tugi + FM ja DAB+
 • multiruum võimekus kasutades kümneid erinevaid Heos platvormil töötavaid Denoni ja Marantzi stereo- ja kodukinoseadmeid ja Heos Home nutikõlareid
 • nüüd võimalus ühendada telekaga läbi moodsa HDMI ARC ühenduse
 • intuitiivne ja kiire reaktsiooniga puutetundlik taustavalgustusega juhtpaneel
 • peamised juhtnupud (sealhulgas ka programmeeritavad kiirvalikud) on keskuse ülemisel paneelil
 • mugav ja lihtne kontrollrakendus
 • keskusega sama värvi kaugjuhtimispult

 

NB! Piltidel näha olevad kõlarid (Denon SC-N10) ei kuulu komplekti vaid on saadaval eraldi. Soovitame neid siiski vaid juhul, kui komplekti helikvaliteet ei ole prioriteediks.
Kui aga soovite selle väga hea heliga muusikakeskuse juurde saada selle kvaliteedile vastavaid kõlareid, siis võtke soovituste saamiseks meiega ühendust või tulge salongist läbi, et koos keskusega erinevaid kõlareid testida ja enda maitsele kõige paremini sobiv kooslus välja valida.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.