Focal Radiance Bentley Special Edition hi-end kõrvaklapid

1,145.00

Radiance Bentley Special Edition suletud tüüpi üle kõrva kõrvaklapid on Prantsusmaal Focali, Naim Audio ja luksusautode tootja Bentley Motorsi partnerluse auks toodetud eriväljaanne.
Nende erinevate meeskondade koostööna valminud klappides on kasutatud vaid kvaliteetseid materjale, näiteks alumiiniumi ja 100% nahka. Autentne, ja rafineeritud Bentley disain tähendab luksuslikku ning elegantset välimust, kus domineerivad vaskse viimistlusega detailid ja teemantmotiivid.

Loomulikult on Radiance Bentley Special Edition kõrvaklappide hõlma all peidus eksklusiivne Focali tipptehnoloogia – alumiinium/magneesium M-profiiliga kuularielement.

Juba esimeste taktide kuulamisel paljastub nende klappide rabavalt loomulik ja dünaamiline heli ning see, millised naudingud on sind nende klappidega ootamas. Lisage sellele fantastiline kandmismugavus, šikk disain ja sobivus mobiilseks kuulamiseks.

Radiance Bentley Special Edition tõstab sinu hobi uuele tasemele, mitte ainult helikvaliteedi, vaid ka stiilsuse ning rahulolu poolest!

  • vaimustava taasesitusega kiniist tüüpi hi-fi kõrvaklapid
  • elegantne disain ja hoolikalt valitud materjalid
  • ikooniline Bentley disain (teemant-motiiv, vaskse viimistlusega detailid)
  • madal takistusnäitaja
  • sobivad nii koduseks kui mobiilseks kasutuseks

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel