Focal Utopia Hi-End klassi kõrvaklapid

4,990.00

Focal Utopia (2022) tipptasemel kõrvaklapid kombineerivad selle kuulsa Prantsuse Hi-Fi firma parimad tehnoloogiad ja silmapaistva disaini ning pakuvad tõeliselt erakordset kuulamiselamust.

Utopia klappides kasutatakse M-kujulisi berülliumist suure sagedusvahemikuga avatud tüüpi lairiba kuularielemente, mis töötavad passiivse või aktiivse korrektsioonita ning katavad ära terve sagedusriba vahemikus 5 Hz kuni üle 50 kHz!

Focal Utopia pakutav kuulamiskogemus on rabavalt tõeline, täpne ja dünaamiline, helilava on korraga nii lai kui ka sügav – lihtsalt sulge oma silmad ja kuula enda ümber mängivaid muusikuid.

Utopia komineerib endas korraga nii mugavuse ja esteetika, kui kompromissitu disaini ning kontseptsiooni. Taaskasutatud süsinikkiust vormitud peavõru teeb need kõrvaklapid moodsaks ja stiilseks, kuid on samas ootamatult kergekaalulised.

Kärjekujuline iluvõre, must kroomitud rõngas, must ja punane topeltvõre kõlaridraiveril ja palju muid peeneid disainidetaile väliskorpusel loovad luksusliku mulje – see on nagu erinevate disainikeelte Yin & Yang.

Focal Utopia näol on tegemist tõeliselt utoopilise kõla ja kõrgtehnoloogilise kvaliteediklassiga kõrvaklappidega, mida võiks proovida iga tõsisem helientusiast, kes peab lugu parimatest hifi-seadmetest ning soovib kogeda midagi erakordset.

  • valiteetsed lahtise ehitusega ülitäpsed kõrvaklapid, mõeldud koduseks kasutamiseks
  • M-kujulise puhta berülliumkupliga täisriba kõlarielement tähendab eriti puhast, dünaamilist ja täiuslikult tasakaalustatud heli
  • valmistatud Prantsusmaal Focali tehases
  • disain, mis mugandub ka väga erinevate peakujudega: optimaalne mugavus
  • esmaklassilised materjalid ja peen viimistlus: ehtne nahk, taaskasutatud süsinik, alumiinium jne.

Lisainfo leiad tootja kodulehelt

 

Saadaval järeltellimisel