iFi Audio AC iPurifier mürafilter

119.00

iFi Audio AC iPurifier võimekas mürafilter puhastab vooluvõrgust lähtuva müra ja võimaldab sinu lemmikmuusikal puhtamalt kõlada.

Oled analoogheli fänn, digitaalteenuste kasutaja või koguni mõlemat? Ära muretse – AC iPurifier suudab kaitsta ja puhastada mõlemat süsteemi. 

AC iPurifier sobib igale helientusiastile kelle koduses helisüsteemis on probleeme vooluvõrgust lähtuvate häirete või selle põhjustatud moonutatud heliga. Selle seadme abil saad oma helisüsteemi kaitsta nii EMI (elektromagnetiliste) kui RFI (raadiosageduslike) häirete eest ja tõsta seeläbi kuuldava heli puhtust ning selgust.

AC iPurifier’s on kasutusel iFi enda Active Noise Cancellation tehnoloogia, mille loomisel ammutati inspiratsiooni sõjandusinseneride tööst. Läbi aktiivse toimimise eemaldab see passiivsete filtritega võrreldes palju enam ebasoovitavat müra. Eriti suur on efekt madalatel sagedustel -40dB juures. Passiivne mürasummutus töötab efektiivselt vaid ekstreemselt kõrgete või madalate sageduste juures.

Lisaks tuvastab AC iPurifier automaatselt maanduse olemasolu ja õige polaarsuse. Led indikaatorid näitavad sulle kohe, kui midagi on valesti (kood: roheline/punane).

Intelligent Ground tark tehnoloogia tagab, et AC iPurifier ei tegele maandusprobleemidega, kui seda vaja pole.

Sisseehitatud Over-voltage Surge Protection (OSP) ülepinge kaitse tagab sinu helisüsteemi terveks jäämise ka suuremate rikete ja kõikumiste puhul nagu näiteks pikselöök või lühised elektrisüsteemis. Tagab kaitse maksimaalselt ülepingel 30,000A @ 1,000V/10uS.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et mida rohkem AC iPurifiers filtreid sinu helisüsteemi erinevate komponentide taga  on, seda puhtam ja parem on ka heli. Ühenda filter näiteks helivõimendiga, või kasuta seda eraldi analoog ja digitaalse heliaehla kaitsmiseks.

 

Wireless Purification System (WPS) on kompleksne signaaliring, mis aitab vähendada elektrivõrgust lähtuvat müra kuuldavaid kõrvalmõjusid omamata. Just see viimane tõik, kipub paljude teiste lahenduse puhul olema probleemiks – vabanetakse mürast, kuid kaduma läheb ka osa heli dünaamikast või detailsusest.

Kaitse oma helisüsteemi, iseennast ja oma kodu iFi Audio AC Purifier mürafiltriga!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)