AudioQuest PowerQuest PQ2 toitefilter

289.00

Kaitse oma seadmeid ja paranda heli- ja filmikogemusi PowerQuest PQ2 toitefiltri abil.

AudioQuesti toitefilter eemaldab rohkem müra ja moonutusi kui enamik samas hinnaklassis turul olevaid toitefiltreid ning parandab seeläbi sinu heli- või tv-süsteemi jõudlust. Erinevalt traditsioonilistest ülepingekaitsmetest takistab PQ2 kompromissitu pingesummutus ülemäärase pinge ilmnedes (äike, lühis jms) sinu seadmete kahjustada saamise. Samal ajal tagab see tehnoloogia ka selle, et seade ise jääb isegi suuremate ja korduvate kõikumiste korral terveks.

PowerQuest PQ2 õhuke profiil ja vastupidav põrandale kinnitatav alus muudab selle paigutuse suhtes paindlikuks – mahub nii kapi taha, kui ka selle alla või mõnda teise kitsamasse kohta. Toitejuhtmed saad ühendada vahelduvvooluga pistikupesadesse, mis asuvad seadme kitsal külgpaneelil. Kui eelistad paigaldada PQ2 riiulisse, siis on võimalus seadme alusplaat hoopiski eemaldada – see võimaldab kõigile kuuele pistikupesale hõlpsamat juurdepääsu.

  • 4K/8K video jaoks optimeeritud lineaarse filtriga pistikupesa 1 – optimeeritud spetsiaalselt videoseadmete (TV, projektor, kuvarid, Blu-Ray-mängijad jms) toitmiseks
  • lineaarse filtriga pistikupesad 2, 3, 4 – sobivad audio-/videoallikate, arvutite, modemite ja ruuterite ühendamiseks
  • vahelduvvoolu pistikupesa 5, 6 – sobivad ideaalselt soundbari, helivõimendi, ressiiveri või subwoofri toitmmiseks
  • ülepingekaitse 140VAC – aktiveerub vähem kui 0,25 sekundi jooksul alates ülepinge ilmnemisest, seade käivitub automaatselt uuesti siis, kui voolusagedus on tagasi normi piires
  • kaitse väiksemate voolukõikumiste vastu
  • lineaarne filter diferentsiaalrežiimi müra hajutamiseks – vähendab müra vahemikus 30kHz-1GHz kuni 22dB.

AudioQuest PowerQuest PQ3 toitefilter kaitseb sinu elektriseadmeid voolukõikumiste eest ja tõstab läbi puhtama vooluenergia nende jõudlust!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel