iFi Audio hip dac 2 kaasaskantav USB DAC / kõrvaklapivõimendi

189.00

iFi Audio hip dac 2 on uus versioon populaarsest  ifi hip-dac DAC / kõrvaklapivõimendist, mis ühendab ilusa välimuse suurepärase heliga!

Hip-dac2 asendab telefonides, tahvlites ja arvutites oleva kesise kvaliteediga DAC-i ja nõrga kõrvaklapivõimendi oluliselt paremaga, tõstes sellega helikvaliteedi audiofiilsele taseme poole ning veidi enamgi.

Lihtsalt ühenda oma nutiseadme USB-pesaga ning naudi Spotify-d, Apple Musicut, MQA kvaliteediga Tidalit või muud striimingteenust nagu ei kunagi varem.

Mis on uuemal versioonil paremaks muutunud?

  • täielik MQA dekooder
  • uuendatud GTM kell
  • varasemast 2x kiirem protsessor (16-tuumaline XMOS) Muuseas sama protsessorit kasutatakse ka ifi ühes tippmudelis iDSD Diablo
  • 4x rohkem mälumahtu
  • alumiiniumkest on varasema sinise värvuse asemel nüüd ülimalt stiilne oranž
  • nüüd ka kuldses värvitoonis (limiteeritud väljaanne)

Seadme aku peab vastu kuni 8h, seega saad nautida tõelist helikvaliteeti nii lennukis, kohvikus kui ka kodus.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

Toode on saanud rohkelt positiivset tagasisidet nii meie klientidelt kui ka asjatundjatelt üle kogu maailma ning on teeninud oma välimuse tõttu kasutajatelt hellitusnime “pläsku”. Heli poolest on tegu energilise, dünaamilise ja kergelt soojemapoolse seadmega, millel on suurepärane stereopilt ning mis suudab võimendada ka väheke nõudlikumaid audiofiilseid klappe. Ületab nii esituse kui ehituskvaliteedi poolest tunduvalt oma hinnaklassi, mille tõestuseks ka rohked auhinnad.

Loe “What Hi-Fi?” ülevaadet. Viis tärni tuli mängeldes!