KEF LS50 Meta musikaalsed riiulikõlarid

1,160.00

KEF-i metatehnoloogiaga riiulikõlarid LS50 Meta on ülimalt täpse, puhta ja väga detailse helipildiga.

LS50 Meta kõlarites on kasutatud ainulaadset heli neelavat tehnoloogiat (MAT) – see on ülimalt keerukas labürindi sarnane struktuur, mis neelab 99% valjuhääldi lähedal tekkivatest soovimatutest helilainetest. Tulemuseks on müravabam ja naturaalsem heli, milles on rohkem täidlust ning sügavust.

Selle kõlaripaari üldist helipilti võib kirjeldada ka kui soojemapoolset, väga musikaalselt ja tõeliselt dünaamilist. Sobivad ideaalselt väiksematesse, aga ka keskmise suurusega ruumidesse ning helientusiastile, kes hindab muusikas esmajärjekorras detailsust ja nüansirikkust.

Nende kõlaritega on end lihtne unustada – sulge vaid silmad ja juba oledki koos oma lemmikmuusikutega laval või stuudios.

Hoolimata oma väikestest mõõtudest on KEF LS50 Meta puhul tegemist nii otseses kui kaudses mõttes tõelise raskekaallasega, pealegi veel nägusaga!

Loe ka Postimehe kultuuritoimetuse (Henrik Alla isikus) arvustust antud kõlaritele: LINK

Väljaanne WhatHiFi on need kõlarid pärjanud nii oma aastat kokkuvõtvate auhindade kui ka viie ihaldatuima tärniga.

KEF has taken an excellent speaker and made it even better with its innovative Metamaterial tech. The LS50 Metas are now the class leader at this level.” – September 2020, What Hi-Fi?

Lisainfot vaata tootja kodulehelt.

Hind kehtib paari kohta.

NB! Antud kõlaritele ei ole võimalik paigaldada kõlarikatteid.

Järeltellimisel olevate viimistluste tarneaeg on reeglina 1-2 tööpäeva. Soovi korral kontakteeru meiega täpse aja teadasaamiseks.

Kui aga soovid teada, kuidas KEF LS50 Meta sinu lemmiklugusid mängides kõlavad ja kui nunnud reaalsuses välja näevad? Siis tule ja külasta ValiHeli salongi!