Klipsch RP-600M riiulikõlarid

495.00

Auhinnatud Klipsch RP-600M riiulikõlarid pakuvad uskumatut akustikat ja täidavad sinu kodu valju, kristallselge heli ja tugeva bassiga.

Klipsch RP600M kasutab ventileeritud 1-tollist titaanist tviiterit, millele lisandub patenteeritud Tractrix® ruuportehnoloogia, mis suunab kõrged sagedused otsejoones kuulaja poole. Niimoodi väheneb soovimatu kunstlik järelkaja, mida põhjustab seintelt tagasipõrkuv heli. See aga tähendab, et kogete kõlaritest lähtuvat heli selgemalt ja üksikasjalikumalt.

Kesk-/madalsageduselemendis on kasutatud samuti patenteeritud Cerametallic™ tehnoloogiat, mis tagab tänu kergusele ja tugevusele puhta ning moonutustevaba taasesituse ka päris madalate bassilainete korral.

Klipsch kõlaritele omaselt on ka need kõlarid hästi suure tundlikkusega ja sobivad nii eriti hästi võimenditele, mis ei hiilga suurte võimsusnumbritega, nagu näiteks lampvõimendid.

Hind kehtib paari kohta.

Rohkem infot leiate tootja kodulehelt.

Loe ka Stereophile ülevaadet nendest kõlaritest kus öeldakse “A speaker this inexpensive isn’t supposed to be this good” LINK


NB! 2022 aasta kevadest on nende kõlarite asemel tootmises uuendatud mudel RP-600M II.
Infot uue mudeli kohta leiate siit: https://pood.valiheli.ee/klipsch-rp600m-ii-riiulikolarid/