Klipsch RP-600M II riiulikõlarid

725.00

Hea hinna/kvaliteedi suhtega Klipsch RP-600M II riiulikõlarid säravad detailsete kõrgete ja keskmiste sageduste esitamisel, suutes seejuures anda edasi ka väga täpset bassi.

Võrreldes eelmise generatsiooni mudeliga Klipsch RP-600M on täiustatud oluliselt kõlarielementide tehnilist disaini. Heli on tänu uutele mähistele  parema ja täpsema reaktsiooni ning dünaamikaga. Kesk-/madalsageduselemendi juures on läbi uute lahenduste suudetud vähendada ka võimalike moonutuste teket. Uuendusi on näha ka kõlari tagaküljel – selle hinnaklassi juures harvaesinevalt korralikud bi-wire tüüpi kõlariterminalid ja nendega hästi kokku sobivad kvaliteetsed “jumperid” (varasema versiooni kullatud materjalist “sildade” asemel)

  • sobivad ideaalselt nii kodusesse stereo- kui kodukinosüsteemi
  • LTS/Tractrix® ruuportehnoloogiaga kõrgsageduselement pakub suunatud ja laiendatud elevust kõrgematel sagedustel
  • Tractrix madalsagedusport lisab bassidele sügavust ja vähendab moonutusi
  • Klipschidele omane pilkupüüdev ja jõuline välimus
  • 2 matti spoonviimistlust – must eebenipuu ja pruun pähkel

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Erinevaid testiülevaateid

* Ecoustics: “the RP-600M II take what listeners loved about its predecessor, and offer better detail retrieval, more articulate bass, and vastly improved soundstage width and imaging”  LINK
* HiFi Trends: “This Mighty Bookshelf Speaker Is Breathtaking!”  LINK
* Stereonet: “Relatively unfussy regarding placement and partnering equipment, the RP-600M II is a great choice if your music collection runs the gamut of popular styles from ABBA to Zappa”  LINK
* Postimees ehk Dr Kõrv “Kõlab nagu lemmikbänd teie elutoas”  LINK

 

Soovid teada, kuidas Klipsch RP-600M II kõlarid sinu lemmiklugusid mängides kõlavad ja kui ilusad pähkliviimistluses välja näevad? Siis tule ja külasta meie salongi!