Klipsch SPL-120 subwoofer

599.00

Oma hinnaklassi parimate subwoofrite sekka kuuluv Klipsch SPL-120 esitab mahlakat ja sügavat bassi, ärritab naabreid ning täidab sinu toa tõeliselt elamusterikka heliga.

Cerametallic™ tehnoloogiaga 12-tolline element on eriti kerge, kuid väga jäik ja võimaldab esitada väga madalat bassi, seda moonutamata. Sisseehitatud D-klassi võimendil on olemas eraldi analoog eelvõimendi sektsioon, mis võimaldab säilitada originaalse helisignaali puhtuse.

Kõlarikasti sisemine arhitektuur ja esipaneelil avanev bassiport seisavad samuti hea selle eest, et bass kõlaks puhtalt ja moonutamata ning seda olenemata kõlari enda asukohast.

Subwoofer on võimalik ühendada ka juhtmevabalt, lisades kõlarile Klipsch WA-2 Subwoofer Kit juhtmevaba ühenduse komplekti, mis on saadaval eraldi (ei kuulu standardvarustusse).

Madalsagedusfilter ja faasikontroll võimaldavad sul SPL-120 subwoofri seadistada sobivaks pea iga ruumi või kõlarikomplekti tarvis. Kodukinoressiiveriga ühendamine käib hõlpsasti läbi liini- / LFE RCA sisendite. Samaaegselt saab olla ühenduses ka mitu heliallikat – näiteks nii juhtmevabalt kui läbi RCA – ei ole vaja teha eraldi ümberlülitust.

Kõlari eebenmust puidumustreid imiteeriv viimistlus peab kriimude tekkele hästi vastu ja see katab kogu kõlarikasti pinda. Vibratsioone neelavad jalad, terasest kattekinnitused ja tekstiilist kõlarikatted lisavad praktilisust ning kindlust.

  • Klipschi ikooniline disain
  • suure liikuvusega 12-tolline vasekarva Cerametallic™ element
  • esiküljele avanev bassiava võimaldab paindlikust ideaalse paigutuskoha otsimisel
  • D-klassi võimendus – 300W RMS pidevvõimsust/ 600W lühiajaliselt
  • väikestele kriimustustele vastupidav viimistlus
  • vibratsioone neelavad jalad, terasest kattekinnitused ja tekstiilist kõlarikatted lisavad praktilisust ning kindlust

Hind kehtib ühe subwoofri kohta.

Sobib eriti hästi kasutamiseks Klipsch RP-600M riiulikõlarite või Klipsch RP-8000F põrandakõlaritega.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

4 laos (saab järeltellida)