Meze Audio Alba juhtmega kõrvasisesed kõrvaklapid

159.00

Algused on alati lootusrikkad, energiast pakatavad ja samas ka rahustavad, sest kõik on veel ees. Algused on puhas valgus. Kujutage ette, et saaksite selle positiivse emotsiooni võtta kaasa igale poole kuhu lähete…

Nüüd on see võimalik! Meze Audio esimesed juhtmega kõrvasisesed (in-ear ehk IE) kõrvaklapid Alba toovad kõik selle sinuni. Ühenda läikivate pärlite välimusega klapid heliallikaga ja asu nautima tõeliselt audiofiilset helget, naturaalset ning sooja heli.

Meze Alba klappe on lihtne kõikjale kaasa võtta – need on väikesed ja kerged. Lisaks tuleb klappidega kaasa spetsiaalne adapter (3,5 mm – USB-C), mis võimaldab sul ühendada kõrvaklapid, mis tahes muusikaallikaga, millel on USB-C-pistik. Adapter on valmistatud samadest kvaliteetsetest materjalidest, millest on tehtud ka kõrvaklappide kaabel. Adapteri välimus järgib 100% klappide välisdisaini ja sellesse sisseehitatud DAC/AMP (digitaal-analoog konverter) tagab kaasahaarava helikogemuse iga sobiva digitaalse heliallika kasutamisel. Adapteri LED-indikaator lülitub sisse kohe, kui see on heliallikaga korralikult ühendatud.

Punutud SPC 1.2-meetrisel audiokaablil on 3.5 mm kullatud otsik, mis tagab pikaajalise vastupidavuse, jäädes seejuures praktiliseks ja mugavaks.

Erinevas suuruses silikoonist kõrvaklapiotsad võimaldavad sobitada klappe erineva suuruse ja kujuga kõrvadega ning annavad hea heliisolatsiooni. Komplekti kuuluvad neli suurust: S, M, L ja XL.

Ökonahast kott on stiilne ja praktiline lahendus kõrvaklappide turvaliseks hoidmiseks ning transpordiks.

Meze tootejuht Vlad Toca ütleb nede klappide kohta järgmist:

“Olen muusikalise taustaga audiofiil, kes on aja jooksul kuulanud paljude oma klientide soove, mis on aidanud mõista nende ootusi täieliku ja kaasahaarava muusikakogemuse saamiseks. Alba kõrvasisesed kõrvaklapid on kõige selle akumulatsiooniks ja mõeldud eelkõige neile uudishimuliku ja avatud meelega kuulajatele, kes otsivad midagi tavapärasest erinevat ning kvaliteetsemat. Alba kõrvaklapid võimaldavad suhteliselt taskukohast sissejuhatust tõeliselt audiofiilsete helinaudingute maailma.”

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

Saadaval järeltellimisel