iFi Audio hip-dac 3 kaasaskantav USB DAC / kõrvaklapivõimendi

199.00

iFi Audio hip-dac 3 on uus versioon populaarsest iFi hip-dac 2 DAC/kõrvaklapivõimendist, mis ühendab ilusa välimuse suurepärase heliga!

Hip-dac3 asendab sinu telefonis, tahvlis või arvutis oleva kesise kvaliteediga DAC-i ja nõrga kõrvaklapivõimendi oluliselt paremaga, tõstes sellega helikvaliteedi audiofiilsele taseme poole ning veidi enamgi.

Lihtsalt ühenda oma nutiseadme USB-pesaga ning naudi Spotify-d, Apple Musicut, MQA kvaliteediga Tidalit või muud striimingteenust nagu ei kunagi varem.

Mis on uuemal versioonil paremaks muutunud?

  • täiustatud kondensaatorid võimaldavad täpsemat sagedusreaktsiooni
  • uus kritallostsillaator tagab puhtama ja faasiprobleemidest vaba heli
  • vastupidavam aku – varen 8h nüüd kuni 12
  • alumisel küljel asuv “IEM match” lüliti kolme erineva helinivoo tasemega – aitab paremini sobituda kõrvasiseste klappidega, mis vajavad madalama nivooga audiosignaali
  • helisignaali vastuvõtmise jaoks on varasema USB-A asemel nüüd USB-C port
  • alumiiniumkest on varasema sinise (hip-dac 1) ja oranži või kuldse (hip-dac 2 / hip dac 2 Gold Edition) värvuse asemel nüüd stiilne titaanhall (beežika varjundiga hall)

Seadme aku peab vastu kuni 12h, seega saad nautida tõelist helikvaliteeti nii lennukis, kohvikus kui ka kodus.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

Toote varasemad versioonid on saanud rohkelt positiivset tagasisidet nii meie klientidelt kui ka asjatundjatelt üle kogu maailma ning on teeninud oma välimuse tõttu kasutajatelt hellitusnime “pläsku”. Heli poolest on tegu energilise, dünaamilise ja kergelt soojemapoolse seadmega, millel on suurepärane stereopilt ning mis suudab võimendada ka väheke nõudlikumaid audiofiilseid klappe. Olenemata mudeli versioonist ületab iFi Audio hip-dac nii esituse kui ehituskvaliteedi poolest tunduvalt oma hinnaklassi.

Loe hip-dac 3 kohta “What Hi-Fi?” ülevaadet või Head-Fi ülevaadet

või Headfonia arvustust, kõik on suurepärased!

Headfonia logo

 

2 laos (saab järeltellida)