Monitor Audio Vecta V240 installatsioonikõlar

359.00

Tänu Monitor Audio tohutule pärandile tipptasemel heliseadmete loomisel on nende Vecta V240 sise- ja väliskasutuseks mõeldud installatsioonikõlar konstrueeritud kõrge standardi järgi ning pakub tippkvaliteediga jõudlust tõeliselt haarava helikogemuse saamiseks.

Stiilne, kompaktne ja mitmekülgne Monitor Audio Vecta V240 kõlar ühendab nutikalt arhitektuurilise esteetika innovatsiooni ning kvaliteetse heliga.

Kumera tahapoole kitseneva kõlarikastiga Vecta V240 sobib ideaalselt katuseräästa alla ja vertikaalsetesse või horisontaalsetesse nurkadesse paigaldamiseks. V240-l on suure tihedusega ABS-korpus, roostekindel kattevõre ja see on loodud talume väga erinevaid ilmastikutingimusi. Täielikult suletud kõlarikast on vaba õhuliikumisest tekkivast vibratsioonist ja vee ning mustuse võimalikust sisse tungimisest.

Lihtne ja nutikas paigaldus toimib läbi kronsteinide ning ühepunktilise automaatse ühendussüsteemi. See käib kiirelt ja võimaldab kõlari kinnitada nii vertikaalselt kui horisontaalselt. Kronstein kinnitub seina külge, misjärel saab kõlari oma kohale “kukutada” ning kruviga fikseerida. See paigaldusmeetod säästab aega ja lihtsustab kõlari  õigele kõrgusele või keeruliste nurkade alla paigaldamist.

Automaatne ühendussüsteem tähendab, et paigaldus on detailselt läbimõeldud ja juhtmed ei jää näha. Tagamaks, et kuuled ainult parimat võimaliku heli, saab Vectat seinakinnitusele paigaldatuna kallutada kuni 25 kraadi (spetsiaalse kiilu abil lisaks veel 32.5 kraadi).

Kõlarite paigaldamisel välistingimustesse on aga vaja teistsugust lähenemist, kuna välistingimustes kasutatavad helisüsteemid peavad suutma pakkuda kvaliteetset heli oluliselt keerulisemates tingimustes ning asukohtades. Selleks on Monitor Audio paigaldanud Vecta V240 kumerale deflektorile kaks 4-tollist C-CAM metallist koonuselementi, mis tagab hästi kontrollitud heli edastamine. See minimeerib lae- või seinapeegeldusi näiteks räästa all või nurgas. Tsentraalselt paigaldatud C-CAM-tweeter tagab heli hea hajuvuste ja sujuva esituse ning vähendab heliga kaetaval alal oluliselt nö “valgete laikude” esinemist.

NB! Kinnitusraamid ei kuulu komplekti ja neid müüme eraldi.

  • stiilne, kompaktne ja mitmekülgne ning ilmastiku suhtes vastupidav
  • kaks neljatollist C-CAM tehnoloogiaga elementi
  • 25 mm (1-tolline) C-CAM kuppeltviiter
  • suletud kõlarikast tagab vastupidavuse erinevate ilmastikutingimuste suhtes – IP55
  • lihtne, kiire ja automaatne paigaldussüsteem
  • valikuliselt saadaval V-MOUNT kinnitusraam otse seinale kinnitamiseks
  • valikuliselt saadaval eraldi kinnitusraam V-CORNER nurkadesse installeerimiseks
  • suure tihedusega ABS korpus ja korrosioonikindel kõlarikate
  • saadaval musta ja valgena
  • interjööri sulandumiseks üle värvitavad

Hind kehtib ühe kõlari kohta.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.