Ortofon 2M Blue Premounted helipeakomplekt

245.00

Koos helipeahoidjaga saad 2M Blue helipea oma vinüülplaadimängija helikäpa külge kinnitada kiirelt ja mugavalt.

Ei mingit pisikeste kruvidega jändamist ega lisamõõdistusi, standartne ühendus võimaldab komplekti paigaldamist paari randmeliigutusega ja juba oledki valmis oma lemmikplaatide kuulamiseks!

Helipeahoidjaks on Ortofoni ülipopulaarne ja vastupidav mudel SH-4 Black, mis on mõeldud kasutamiseks S-kujuliste helikäppadega.

Ortofon 2M Blue on elliptilise (nude) nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, optimeeritud taasesituse ja heli kõrge täpsusastme.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega keskkonnasõbralikus Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Helipea kvaliteeti näitab seegi, et paljud vinüülplaadimängijaid tootvad tipptegijad, nagu näiteks Pro-Ject, on valinud just selle helipea oma populaarsete mudelite standardvarustusse.

2M Blue heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja kergelt soojemapoolset ning iseäranis säravad keskmised sagedused. Võrreldes 2M Red helipeaga on 2M Blue edastatav heli detailsem ja avaram, parema eraldusvõime ning dünaamikaga.

NB! Enne 2M Blue helipeakomplekti soetamist veendu kindlasti, et sinu vinüülplaadimängija helikäpa küljes olev helipeahoidja on asendatav ja et helikäpp oleks S-kujuline. Osadel vinüülplaadimängijatel on helikäpp ja helipeahoidja ühes tükis või sirge kujuga (näiteks Rega) ning selle komplekti kasutamine pole siis täiskujul võimalik. 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel