Ortofon 2M Red MM-tüüpi helipea

95.00

Ortofon 2M Red on elliptilise nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, optimeeritud taasesituse ja heli kõrge täpsusastme.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse taasesitus süsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Helipea kvaliteeti näitab seegi, et paljud vinüülplaadimängijaid tootvad tipptegijad, nagu näiteks Pro-Ject ja Technics, on valinud just selle helipea oma populaarsete mudelite standardvarustusse.

2M Red heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist, erku ja kergelt soojemapoolset ning iseäranis säravad keskmised sagedused. Sobib ideaalselt algavale vinüülplaadientusiastile või juba nõudlikumale kuulajale nö igapäevaseks kuulamiseks.

NB! Kõrge profiili tõttu ei ühildu 2M Red tavamudel Rega vinüülimängijatega! Kui soovid just seda helipead, kuid sul on Rega vinüülplaadimängija, siis telli endale kindlasti õhema profiiliga, kuid samade tehniliste näitajatega 2MR Red helipea, mis on spetsiaalselt mõeldud Rega toodetega kasutamiseks. Helinõel on mõlemal helipeal sama.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

2 laos (saab järeltellida)