Ortofon 2M Blue MM-tüüpi helipea

185.00

Ortofon 2M Blue on spetsiifilise elliptilise (nude elliptical) nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, optimeeritud taasesituse ja heli kõrge täpsusastme.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega keskkonnasõbralikus Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Helipea kvaliteeti näitab seegi, et paljud vinüülplaadimängijaid tootvad tipptegijad, nagu näiteks Pro-Ject, on valinud just selle helipea oma populaarsete mudelite standardvarustusse.

2M Blue heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja kergelt soojemapoolset ning iseäranis säravad keskmised sagedused. Võrreldes 2M Red helipeaga on 2M Blue edastatav heli detailsem ja avaram, parema eraldusvõime ning dünaamikaga, tänu millele koged oma lemmikmuusikat veelgi naturaalsemana ja realistlikumana. Sobib ideaalselt juba veidi kogenumale helientusiastile, kes hindab head esitust ja ning armastab oma plaate süvenenult kuulata.

NB! Kõrge profiili tõttu ei ühildu 2M Blue tavamudel Rega vinüülimängijatega! Kui soovid just seda helipead, kuid sul on Rega vinüülplaadimängija, siis telli endale kindlasti õhema profiiliga, kuid samade tehniliste näitajatega 2MR Blue helipea, mis on spetsiaalselt mõeldud Rega toodetega kasutamiseks. Helinõel on mõlemal helipeal sama.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

2 laos (saab järeltellida)