Ortofon 2M Black LVB 250 MM-tüüpi helipea

889.00

2M Black on õhukese Shibata teemantnõelaga helipea, mille pretsedenditu lugemistäpsus ja taasesituse detailsus võimaldavad sul muusikat nautida erakordsete detailideni välja. Seda peetakse üheks parimaks MM-tüüpi helipeaks. Kuidas seda aga veelgi paremaks teha? Ortofon teab.

Ludwig Van Beethooveni 250. sünniaastapäeva puhuks loodud Ortofon 2M Black LVB 250 helipea on varustatud boorkonsooli ja Nano Tube vedrustussüsteemiga. Tulemuseks detailsus ja perfektsionism, mis toob kuulamisel kananaha ihule!

Väga täpse lihviga nõela kuju (Shibata) tagab plaadivagudega oluliselt suurema kokkupuutepinna ja seeläbi tuntavalt detailsema ning stabiilsema esituse. Lisaks suudab see lugeda välja ka kõige kõrgematel sagedustel toimuva.

Helipea kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

2M Black 250 LVB heli saab kirjeldada kui säravat, dünaamilist ja iseäranis detailset, millele on MM-tüüpi helipeade hulgas raske vastast leida.

NB! Ortofon 2M Black LVB 250 helipeale sobib ka nii Bronze kui Black seeriale mõeldud helinõel. Selle helipea Rega plaadimängijatega sobitamiseks tutvu aga kindlasti tootja kodulehel oleva lisainfoga.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

1 laos (saab järeltellida)