Ortofon 2M Bronze MM-tüüpi helipea

325.00

2M Bronze on õhukese profiiliga (Nude Fine Line) nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, lugemistäpsuse ja optimeeritud taasesituse eriti nõudlike situatsioonide jaoks. Nõela kuju tagab oluliselt väiksema resonantside tekke võimaluse ja vähendab plaadivagude kulumiskiirust ning lisab lugemisstabiilsust.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega keskkonnasõbralikus Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

2M Bronze heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja iseäranis detailset. Võrreldes 2M Blue helipeaga on 2M Bronze edastatav heli suurema eraldusnäitaja ja avarama helipildi ning veelgi loomulikuma kõlaga.

NB! Ortofon 2M Bronze helipeale sobib nii Bronze kui Black seeriale mõeldud helinõel. Selle helipea Rega plaadimängijatega sobitamiseks tutvu kindlasti tootja kodulehel oleva lisainfoga.

Ortofoni 2M helipea on saanud noppinud ka väga väärikaid auhindu:

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

2 laos .