Ortofon 2M Bronze MM-tüüpi helipea

320.00

Ortofon 2M Bronze on õhukese profiiliga (Nude Fine Line) nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, lugemistäpsuse ja optimeeritud taasesituse eriti nõudlike situatsioonide jaoks. Nõela kuju tagab oluliselt väiksema resonantside tekke võimaluse ja vähendab plaadivagude kulumiskiirust ning lisab lugemisstabiilsust.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega keskkonnasõbralikus Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

2M Bronze heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja iseäranis detailset. Võrreldes 2M Blue helipeaga on 2M Bronze edastatav heli suurema eraldusnäitaja, kiirema reaktsiooni ja avarama helipildi ning veelgi loomulikuma kõlaga. Sobib ideaalselt juba kogenud melomaanile, kes soovib süvenenult kuulata.

NB! Kõrge profiili tõttu ei ühildu 2M Bronze tavamudel Rega vinüülimängijatega! Kui soovid just seda helipead, kuid sul on Rega vinüülplaadimängija, siis telli endale kindlasti õhema profiiliga, kuid samade tehniliste näitajatega 2MR Bronze helipea, mis on spetsiaalselt mõeldud Rega toodetega kasutamiseks. Helinõel on mõlemal helipeal sama. Ortofon 2M Bronze helipeale sobib nii Bronze kui Black seeriale mõeldud helinõel.

Ortofoni 2M helipea on noppinud ka väga väärikaid auhindu:

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)