Ortofon 2MR Bronze MM-tüüpi helipea

395.00

Ortofon 2MR Bronze on õhukese profiiliga (Nude Fine Line) nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, lugemistäpsuse ja optimeeritud taasesituse eriti nõudlike situatsioonide jaoks. Nõela kuju tagab oluliselt väiksema resonantside tekke võimaluse ja vähendab plaadivagude kulumiskiirust ning lisab lugemisstabiilsust.

Ortofon 2MR Bronze erineb 2M Bronze helipeast õhema profiili poolest, mis teeb selle nüüd sobilikuks ka REGA vinüülplaadimängijatele! Tehnilises osas on tegemist täpselt sama spetsifikatsiooniga mudeliga kui 2M Bronze ja neile sobib sama helinõel.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega keskkonnasõbralikus Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Ortofon 2MR Bronze heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja iseäranis detailset. Võrreldes Ortofon 2MR Blue helipeaga on Ortofon 2MR Bronze edastatav heli suurema eraldusnäitaja ja avarama helipildi ning veelgi loomulikuma kõlaga.

NB! Ortofon 2MR Bronze helipeale sobib nii Bronze kui Black seeriale mõeldud helinõel. 

Ortofoni 2MR helipea on saanud noppinud ka väga väärikaid auhindu:

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

Saadaval järeltellimisel