Ortofon 2MR Blue MM-tüüpi helipea

195.00

Ortofon 2MR Blue on elliptilise (nude) nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, optimeeritud taasesituse ja heli kõrge täpsusastme.

Ortofon 2MR Blue erineb 2M Blue helipeast õhema profiili poolest, mis teeb selle nüüd sobilikuks ka REGA vinüülplaadimängijatele! Tehnilises osas on tegemist täpselt sama spetsifikatsiooniga mudeliga kui 2M Blue, kaasaarvatud helinõel.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega keskkonnasõbralikus Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Helipea kvaliteeti näitab seegi, et paljud vinüülplaadimängijaid tootvad tipptegijad, nagu näiteks Pro-Ject, on valinud just selle helipea alusmudeli oma populaarsete vinüülimängijate standardvarustusse.

2MR Blue heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja kergelt soojemapoolset ning iseäranis säravad keskmised sagedused. Võrreldes 2MR Red helipeaga on 2MR Blue edastatav heli detailsem ja avaram, parema eraldusvõime ning dünaamikaga.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

Saadaval järeltellimisel