Ortofon 2MR Red MM-tüüpi helipea

95.00

Ortofon 2MR Red on elliptilise nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, optimeeritud taasesituse ja heli kõrge täpsusastme.

Ortofon 2MR Red erineb 2M Red helipeast õhema profiili poolest, mis teeb selle nüüd sobilikuks ka REGA vinüülplaadimängijatele! Tehnilises osas on tegemist täpselt sama spetsifikatsiooniga mudeliga kui 2M Red, kaasaarvatud helinõel.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse taasesitus süsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Helipea kvaliteeti näitab seegi, et paljud vinüülplaadimängijaid tootvad tipptegijad, nagu näiteks Pro-Ject, Technics ja Argon Audio on valinud 2MR Red alusmudeli 2M Red helipea oma populaarsete mudelite standardvarustusse.

2MR Red heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja kergelt soojemapoolset ning iseäranis säravad keskmised sagedused.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

Saadaval järeltellimisel