Ortofon 2M Red Premounted helipeakomplekt

145.00

Koos helipeahoidjaga saad 2M Red helipea oma vinüülplaadimängija helikäpa külge kinnitada kiirelt ja mugavalt.

Ei mingit pisikeste kruvidega jändamist ega lisamõõdistusi, standartne ühendus võimaldab komplekti paigaldamist paari randmeliigutusega ja juba oledki valmis oma lemmikplaatide kuulamiseks!

Helipeahoidjaks on Ortofoni ülipopulaarne ja vastupidav mudel SH-4 Black, mis on mõeldud kasutamiseks S-kujuliste helikäppadega.

Ortofon 2M Red on elliptilise nõelaga helipea, mille täiustatud sisu tagab suure väljundvõimsuse, optimeeritud taasesituse ja heli kõrge täpsusastme.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse taasesitus süsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Helipea kvaliteeti näitab seegi, et paljud vinüülplaadimängijaid tootvad tipptegijad, nagu näiteks Pro-Ject, on valinud just selle helipea oma populaarsete mudelite standardvarustusse.

2M Red heli saab kirjeldada kui avatud, dünaamilist ja kergelt soojemapoolset ning iseäranis säravad keskmised sagedused.

NB! Enne 2M Red helipeakomplekti soetamist veendu kindlasti, et sinu vinüülplaadimängija helikäpa küljes olev helipeahoidja on asendatav ja et helikäpp oleks S-kujuline. Osadel vinüülplaadimängijatel on helikäpp ja helipeahoidja ühes tükis või sirge kujuga (näiteks Rega) ning selle komplekti kasutamine pole siis täiskujul võimalik. 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)