Ortofon 2MR Black MM-tüüpi helipea

595.00

Ortofon 2MR Black on õhukese Shibata teemantnõelaga helipea, mille pretsedenditu lugemistäpsus ja taasesituse detailsus võimaldavad sul muusikat nautida erakordsete detailideni välja. Muusikud oleks nagu sinu enda kodus mängimas!

Ortofon 2MR Black erineb 2M Black helipeast õhema profiili poolest, mis teeb selle nüüd sobilikuks ka REGA vinüülplaadimängijatele! Tehnilises osas on tegemist täpselt sama spetsifikatsiooniga mudeliga kui 2M Black. See kehtib ka helinõela kohta, mis on neil sama.

Väga täpse lihviga nõela kuju tagab plaadivagudega oluliselt suurema kokkupuutepinna ja seeläbi tuntavalt detailsema ning stabiilsema esituse. Lisaks suudab see lugeda välja ka kõige kõrgematel sagedustel toimuva.

Helipea korpus on valmistatud kõrge jäikusega keskkonnasõbralikus Hopelexist, mis kõrvaldab soovimatud resonantsid. Kaal ja kuju on disainitud sobivaks kõigi levinumate plaadimängijatega. Helilised parameetrid klapivad hästi enamuse vinüülplaatide kuulamiseks mõeldud helisüsteemide ja vinüülplaadimängijate eelvõimenditega.

Ortofon 2MR Black heli saab kirjeldada kui säravat, dünaamilist ja iseäranis detailset. Võrreldes 2MR Bronze helipeaga on 2MR Black edastatav heli suurema eraldusnäitaja, rikkalikuma ja avarama helipildi ning naturaalse kõlaga.

NB! Ortofon 2MR Black helipeale sobib nii Bronze kui Black seeriale mõeldud helinõel (ka 2M Black LVB 250).

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

1 laos (saab järeltellida)