Panasonic DP-UB9000 auhinnatud Ultra HD Blu-ray mängija

1,035.00

UB9000 referentsklassi Ultra HD Blu-ray mängija kasutab Panasonicu ainulaadset chroma- ja HDR-töötlemistehnoloogiaid kinokvaliteediga piltide taasesitamiseks kodustes tingimustes. Seadme konstruktsiooni ja komponentide eesmärgiks on pakkuda kõrgeimat võimalikku helikvaliteeti ja tuua sinuni hingematvalt kaunis visuaal.

Hollywoodlik kinoelamus

Mudelil UB9000 kasutab Ultra HD Blu-ray HCX (Hollywood Cinema Experience) protsessorit, mis on tulvil hämmastavat pildikvaliteeti loovatest originaalsetest kuvatehnoloogiatest. Suure lahutusvõimega piltide aluseks on Ultra HD põhielementideks olevad täpsed värvid ja HDR taasesitus. Need toovad sinuni täiesti uue vaatamiskogemuse, mida sa ei ole kunagi varem kogenud.

Koge vapustavaid 4K pilte!

Mitme HDR-i tugi – Panasonicu Ultra HD Blu-ray-mängijad toetavad mitut HDR-i vormingut. Mängijad toetavad ka järgmise põlvkonna standardiks olevat HDR10+™ dünaamiliste metaandmete HDR-taasesitust. Samuti sobivad need Dolby Vision™-iga. Koos ehtsate kõrgekvaliteediliste kuvatehnoloogiatega saavutatud sünergiline efekt lubab kujutist veelgi täpsemalt väljendada.

Hämmastavad värvid ja detailid

Panasonicu unikaalse „4K High-Precision Chroma Processing” puhul on kasutatud Blu-ray Disc Research & Developmenti uurimislabori Panasonic Hollywood Laboratory tehnoloogiaid. 4K pildi värvisignaalid (4:2:0) interpoleeritakse väljavõtetega värvsusprotsessi käigus loomulike tekstuuride ja sügavuse saavutamiseks signaaliks 4K (4:4:4).

Tipp helikvaliteedi saavutamiseks on vibratsiooni vähendatud

Suurendatud jäikuse ja madalama raskuskeskmega korpus – vastselt välja töötatud 3-mõõtmelise paksu terasplaadiga ajamialus kinnitab optilise plaadi ajami kahekihilise raami keskmesse, vähendades nii plaadi pöörlemisega tekkivat vibratsiooni ja müra. Lisaks kasutatakse korpuse esi- ja külgpaneelidel paksu alumiiniumi. Kõik see suurendab korpuse jäikust ja vähendab seadme tööd segavaid vibratsioone.

Kõrge kvaliteediga mitmekülgsed heli väljundterminalid

2 kanali (XLR/ RCA) ja 7.1 kanali väljundterminalid – 2 kanali ja 7.1 kanali väljundterminalid on samuti eraldatud. Lisaks on 2 kanali väljundil lisaks RCA-terminalile tasakaalustatud XLR-väljundterminal.

Stiilne disain vihjab seadme sisule

Referentsdisain – esi- ja külgpaneelidel on kasutatud alumiidiga töödeldud paksu alumiiniumi. See aitab vähendada vibratsiooni ja suurendada korpuse jäikust, mis on vajalik kõrge helikvaliteedi toetamiseks, tagades samas referentsklassi mudelile väärika ja elegantse kujunduse.

Nüüdsest alates on ka veebisisu 4K-s

4K VOD-ga ühilduv – kuna 4K veebivideolevi toetavad nüüd ka YouTube, NETFLIX, Prime Video jt, on lai valik kõrge kvaliteediga sisu vaid teie sõrmeotste kaugusel. Suure lahutusvõimega veebivideosignaale töödeldatakse Panasonic’u ainulaadse 4K ülitäpse protsessoriga Chroma, mis annab tulemuseks teravad ja kaunid kujutised.
  • Ultra HD Blu-ray taasesitus (4K/HDR) – ülim pildikvaliteet uue HCX-protsessoriga
  • mitme HDR-i tugi – toetab tehnoloogiaid HDR10+ ja Dolby Vision
  • suurepärane helikvaliteet – ainulaadsed tehnoloogiad pakuvad rikkalikku heliga taasesitust
  • nutika pildivaatamise jaoks loodud – ühildub 4K VOD-ga
  • kompaktne, minimalistlik vorm rõhutab seadme tippklassi kvaliteeti
Väljaanne WhatHi*Fi? on sellele tootele andnud oma ihaldatuimad viis tärni *****
Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel