PMC Prodigy1 auhinnatud riiulikõlarid

1,449.00

Saleda profiili ja juba kaugelt äratuntavate ribiliste bassiavadega PMC Prodigy1  riiulikõlarid esitavad tõeliselt rikkalikku ja loomutruud heli.

PMC on seni olnud tuntud peamiselt vaimustavate ja palju kiitust pälvinud stuudiokõlarite poolest, mille puhul on oluline heli naturaalsus, “läbipaistvus” ja selgus. Samasuguse heli eest seistakse ka kodukasutusse mõeldud kõlarite puhul.

Suhteliselt väikesemõõdulise, kuid väga efektiivselt ka madalamaid sagedusi mängiva 5,25-tollise kesk-/madalsageduselemendi ja Laminairi™ bassipordi tehnoloogiaga varustatud riiulikõlaritega nihutad sa kergesti oma seniseid muusika kuulamise harjumusi.

Selle kõlaripaari esitus on väga selge, ruumiline, suure helilava ja naturaalse helipildiga ning need suudavad helipuhtuse säilitada ka valjul esitusel. Veelgi enam – oma kompaktsuse kiuste suudavad need esitada bassihelisid nende üle kontrolli kaotamata ja tänu esiküljel asuvale bassiavale võib neid asetada seinale oluliselt lähemale, kui tagapaneelil asuva bassiavaga kõlareid.

PMC Prodigy1 sobivad eriti hästi kokku soojema värvinguga helivõimendusega ja on mõeldud tõelistele heligurmaanidele, kes soovivad kompromissitut stuudiohelile lähedast esitust ning laitmatut ehituskvaliteeti.

  • saleda profiiliga suhteliselt kergekaalulised riiulikõlarid
  • sagedusvahemik 50Hz – 25kHz
  • Laminairi™ tehnoloogiaga bassiport pakub täpset ja moonutamata bassiesitust
  • ATL™ (Advanced Transmission Line) tehnoloogia vähendab oluliselt resonantsi ja võimaldab seeläbi ülimalt realistlikku helipilti
  • pehmekupliline kõrgsageduselement
  • dünaamiline ja vilgas esitus
  • suur helilava, “läbipaistev” ja naturaalne kõlapilt
  • sobivad väiksema ja keskmise suurusega ruumidesse

Paljude muude auhindade hulgas on need riiulikõlarid saanud ostusoovituse väljaannetelt “Hi-Fi Choice” ja “avforums”:

Hi-Finews outstanding product

 

NB! Hind kehtib paari kohta. Kõlarikatted ja kõlarijalad ei sisaldu komplektis (on eraldi tellitavad), soovi korral võta meiega ühendust!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

1 laos (saab järeltellida)