PrimaLuna Evo 100i integreeritud lampvõimendi

2,650.00

Kui soovid endale muusika kuulamiseks tipptasemel seadet, mis paneb eriliselt helisema pea iga mängitava pala, siis ei pea kauem otsima!
Ameerika tootja integreeritud lampvõimendi PrimaLuna Evo 100i on iga andunud muusikasõbra unistuseks. See lampvõimendi annab ainest nii imetluseks, imestuseks kui nautimiseks.

PrimaLuna Evo 100i kasutab legendaarseid pika elueaga EL34 lampe, mis lisavad sära ülemistel ja sügavust alumistel sagedustel.

Erinevaid helisüsteeme ja maitseid on aga palju ning siin peitub PrimaLuna teine suur tugevus – paindlikkus. Kui EL34 lambid teile ei sobi, võite kasutada hoopiski teisi – Evo 100i ühildub väga paljude eritüübiliste lampidega säilitades seejuures oma erakordse helikvaliteedi. See annab ka võimaluse eksperimenteerimiseks ja tagab seadme tulevikukindluse – kasutada saab paljusid, täna veel mitte eksisteerivaid helivõimendite lampe.

Lisaks on PrimaLuna tootjana näinud väga palju vaeva, et hoiduda oma seadetes helikvaliteeti segada võivatest lisadest, lühendades oluliselt heli teekonda allikast väljundisse. Lisaks on võimalusel välditud ajas kergesti kuluvate komponentide kasutamist (näiteks erinevatest lülititest) ja  asendatud need lihtsamate ning oluliselt kestvamate lahendustega.

Boonusena on Evo 100i mudeli puhul mõeldud tõsiselt ka kõrvaklappidega kuulajate peale. Seadmest leiab ühe oma klassi parima kõrvaklapivõimendi, mis tuleb eriliselt hästi toime just suure takistuse ja võimsusega hi-end klassi klappidega, olgu tootjaks Audeze, Sennheiser või HiFiman.

Kuulamiseks on ValiHeli salongis väljas mudel EVO 400i.

Rohkem infot leiate tootja kodulehelt.