Pro-Ject Juke Box S2 mitmekülgne vinüülplaadimängija

895.00

Tuginedes mudeli Juke Box E suurele edule, on Austria tootja Pro-Ject võtnud nõuks viia audiofiilidele mõeldud kõik-ühes süsteem juba oluliselt kõrgemale tasemele. Ehk saage tuttavaks – see on uus Pro-Ject Juke Box S2!

Võrreldes tavapäraste audiosüsteemidega säästab Juke-Box S2 oluliselt sulle vajalikku eluruumi. Seadmes on koos nii fono eelvõimendi kui ka helivõimendi ning väljundvõimsuseks tuleb lausa 2 x 50W. Lihtsalt ühenda oma kõlarid mängijaga ja vinüülide kuulamine võib alata.

Võrreldes mudeliga Juke Box E on Juke Box S2-l uuendatud akrüülist plaaditaldrik ja täiustatud ning patendeeritud Pro-Ject Pick It 25 A helipea.

Juke Box S2 ei piirdu aga vaid vinüüliheli esitamisega. Tänu bluetooth vastuvõtjale saad sa selle seadmega ühendada ka oma nutiseadmed ja kuulata muusikat juhtmevabalt lemmik voogedastusplatvormidelt või lihtsalt nutiseadme meediamängija vahendusel.

Peale selle leiab Juke Box S2 tagaküljelt veel ühe analoogsisendi, kuhu saab ühendada ühe välise allika (nt CD-mängija) ja kasutada Juke Box S2 lihtsalt võimendina kõlarite jaoks.

Valikuliselt on toiteallikana saadaval Juke Box High Power Supply toiteplokk, mis annab seadmele kuni 50% suurema võimsuse ja lisab dünaamikat ning bassireaktsiooni. Korralik maandus kolmekontaktilise toitepistiku kaudu võib kriitilistes toitetingimustes oluliselt vähendada soovimatuid vibratsioone ja seadme tööst tekkivat taustamüra.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.