Rega Aria MK3 MM/MC vinüülplaadimängija eelvõimendi

1,199.00

Rega Aria MK3 MM/MC vinüülplaadimängija eelvõimendi sobib nii MM-kui MC-tüüpi helipeaga vinüülimängijatele ja on Rega Fono MK5-ga võrreldes korralik samm high-end heli suunas.

Aria on läbi ja lõhki analoog signaaliringiga eelvõimendi, mille korpus on segavate raadiosageduste vältimiseks üleni alumiiniumist valmistatud

Välditud on igasuguste lisavidinate lisamist, mis võiks helisignaali teele takistusi või häireid lisada. Nii MM kui MC signaali jaoks mõeldud teed on üksteisest lahus. Mõlemal on eraldi sisendid ja vooluahel, mis võimaldab erinevatele helipeadele just neile sobivate tingimuste loomist.

Isereguleeruv servojuhtimine hoiab MC signaaliahela optimaalsel tasemel – nii kompenseeritakse ümbritseva keskkonna või töötemperatuuri kõikumisi.

MM-sektsioon

MM-sisendis on kasutatud madala müratasemega bipolaarsete transistorite liitpaari. Iga kanali jaoks on kaks eraldi toiteallikat ja iga sisendahela jaoks täiendavad alamtoiteallikad. Toiteallika kriitilistes kohtades on kasutusel Nichicon FG elektrolüütkondensaatoreid. Signaaliteel- ja tasandusvõrkudes on kasutatud aga polüpropüleenkondensaatoreid. Vooluahel on hoitud diskreetsena kogu signaaliahela lõikes, mis tagab täieliku kontrolli ja helisignaali puhtuse.

MC-sektsioon

MC-sisend on kasutatud paralleelselt ühendatud ja madala müratasemega FET-e (Field Effect Transistors), mis on samuti konfigureeritud liitpaariks. FET-transistoride kasutamine tagab, et õrn signaal ei saaks mitte kuidagi häiritud. MC-sisendil on võimalus valida koormustakistust 70 Ω kuni 400 Ω ja mahtuvust 1000 pF kuni 4200 pF. Ka sisendtundlikkust saab tagapaneeli kaudu muuta  – lausa 6 dB võrra.

  • tipptasemel esitusega ja üksteisest lahus oleva signaali ning vooluahelaga MC- & MM-sektsioonid
  • täielikult helipeale vastavaks seadistatav MC sektsioon
  • MC sisendis on kasutatud paralleelselt ühendatud madala müratasemega FET’e
  • MM on kasutusel madala müratasemega bipolaarsed transistorid
  • Rega tugev ja robustne korpus
  • täielikult analoog signaaliahel
  • eritellimusel valminud kõrge kvaliteediga MM & MC ümberlülitused

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Soovid lähemalt teada saada, kuidas Rega Aria MK3 phono-eelvõimendi sinu plaadimängija paremini kõlama paneb? Siis anna meile teada selle eelvõimendi testisoovist ja me organiseerime selle võimaluse 🙂

Saadaval järeltellimisel