Rega Brio auhinnatud integreeritud võimendi

695.00

Rega Brio auhinnatud integreeritud võimendi on läbinud uuenduskuuri ning kõik, mis varem oli selle võimendi juures väga hea, on nüüd veelgi parem!

Briol on täiesti uus trasest alusega alumiiniumkorpus, kuhu mahuvad lahedasti ära nii uuendatud heli- kui vooluringi osad. Uus korpus suurendab ühtlasi jahutusvõimet ja tõstab selle töö- ning kulumiskindlust.

Uuelt Briolt leiab ka targalt integreeritud kõrvaklappide pesa, mis on spetsiaalselt loodud nii, et heliahel ei saaks sel ajal, kui klappe ei kasutata, kuidagi häiritud. Loomulikult kuulub võimendi standardvarustusse ka sisseehitatud väga kõrge kvaliteediga MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijatele mõeldud fono-eelvõimendi.

Suurima üllatuse osaliseks saad aga siis, kui muidu suhteliselt tagasihoidliku ja märkamatu välimusega Brio sisse lülitad. See kõlab hämmastavalt jõuliselt, ruumiliselt ja soojalt, mida selliste mõõtude ning hinnaklassi juures kindlasti oodata ei oskaks.

Kui soovid lihtsat, vastupidavat ja ei rohkem ega vähem kui fantastiliselt kõlavat integreeritud võimendit, siis Rega Brio võib olla just sinule mõeldud!

  • integreeritud fono-eelvõimendi
  • kõrvaklapiväljund (6.3 mm)
  • mini kaugjuhtimispult
  • Rega disain
  • 50 W kanali kohta 8 Ω juures

Väljaanne What Hi*Fi? on Rega Brio hinnanud oma ihaldatuima viie tärni ja mitme aasta toote auhinna vääriliseks.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

2 laos (saab järeltellida)